Hintertux Opening už příští týden. Zajezdit už můžeš teď

Podzimní otvíračky snowparků startují příští tejden na HIntertuxu...

Stačí vytáhnout na chvíli paty z baráku a už je asi všem jasný, že léto to zabalilo a vyrazilo na dovolenou. Podzim a zima se nás za chvíli zmocní a na to my fandové sněžný zábavy čekáme jak na smilování. Všichni newschooleři určitě bedlivě sledují, jak to akutálně vypadá se zahraničními resorty, kde konečně mohou ukojit svoje choutky. Není tak žádným tajemstvím, že rakouský Hintertux už nějaký ten den, díky příznivým sněhovým podmínkám, nabízí jezdění par excellence. Aktuálně na ledovci v Zillertalu stojí nejen poctivá jib lajna a s ní i sérka medium a easy skoků. Ty největší esa se ale taky pomalu a jistě můžou vyřídit na pro line kopně. Na pohled do kalendáře určitě chválihodná situace a všichni zainteresovaní si v Betterparku zaslouží poplácat po ramenou.

My se ale dneska taky jukneme na oficiální otvíračku Hotzone.tv Park Opening 2021! Ta se letos v kalendáři vyjímá na přelomu říjná a září konkrétně prodoužený víkend od 30.9. do 3.10. A to je tak asi všechno, co nás freeskiery musí zajímat. Sedmnáctý oficiální opening HIntru se totiž stejně jako předchozí roky nese v monopólním duchu snowboardngu. Když tak třeba juknete do programu není tady o freeskiingu ani vidu ani slechu. Všechny doprovodný srandy jsou pouze v borďáckým módu (Werni Stock Inviational, Metal Battle Night, Rail Contest, Kids Session). Nic na plat... Nám tohle ale asi žíly netrhá. Nejdůležitější je, že park už jede a od 1. října navíc platí taky populární Tirol Card alias Tyrolka... Toť vše a shredu zdar.

Více najdete na webu Openingu zde.

Hintertux Par Opening 2021 teaser:

na Hintr zdraví

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Bábovky ze Surface Skis pojezdily na Mt. Seymouru

Dívčí gang ze Surface Skis se sešel v Mt. Seymour Parks...

Nebezpečné sněhové podmínky zhatily finále Freeride World Tour 2023

Velké rozuzlení letošní Freeride World Tour ve Verbieru dopadlo nakonec neslavně...

Prokletá Czech Freeski Tour 2023 nakonec zakončí letošní pouť na Klínovci

O víkendu jsme měli zakončit Czech Freeski Tour na Červenohorském sedle , jenže všechno je jinak! Termín zůstává, ale stěhujeme se na Klínovec...