Jak to vypadalo na Windells kempech 2018

Letošní Windells kempy jsou minulostí a my si v rychlosti prolustrujeme, jak vypadalo léto 2018 na legendární hoře Mt. Hood.

Léto se dá trávit různě. Většina populace preferuje válečku u moře s lehátkem a lahváčem a chytáním bronzu. Freeskier je ale trochu jiný stvoření a bez svý sněhový dávky to prostě nevydrží. Vlhkým snem snad všech newschoolerů jsou pak legendární letní Windells kempy na nejvyšší oregonské hoře sopce Mt. Hood v USA. Ty letos slaví neuvěřitelných třicet let od svojí premiéry. Fakt, první se díky Timovi Windellovi uskutečnil v roce 1988 a byl čistě snowboardový. Freeskiing se pak přidal v roce 1999 a úspěšně to táhne ještě se skateboardingem až do dnešních dnů. Letošní léto nebylo jiné a plno provařených jmen a kemperů se sem vydalo za dobrodružstvím! My se tak jukneme, jak to tady v roce 2018 vypadalo…

Letošní ročník hostil celkem pět turnusů tedy pět týdnů. O kempery, kteří vyplázli za jeden týden celkem neslušných 2275 doláčů bylo královsky postaráno. V privát snowparku v resortu Timberline Lodge se o ně starali prověření profi freeskieři. V základním táboře, kterej sídli v městečku Welches pak nechybí venkovní i indoorový skatepark, trampošky, bag jump nebo demo centrum. K tomu je připraveno plno funny her, pro starší ročníky pak adult week a pro bábovky girls week. O blaho a pohodlí všech se nadstandartně stará více jak sto dvacet lidí a to už je slušný stádo.

Každý víkend se uskuteční Takeover™ Session, během který si normální smrtelníci můžou poshredit s největšíma esama našeho sportu. Letos se tady objevili zabijáci jako Magnus Granér, LSM, Karl Fostvedt, Tim McChesney, Alex Hall, Khai Krepela, Aaron Blunck, McRae Williams, Torin Yater-​Wallace nebo Andy Parry, Ethan Swadburg či Keegan KilbrideJonah Williams. Dámy pak reprezentovala Maggie Voisin, Taylor Lundquist nebo Devin Logan. Pokud prostě a jednoduše chcete zažít svoje léto snů, tak tohle je určitě jeden ze žhavých tipů. Ne nadarmo se taky Windells pyšní slogan „ The Funniest place on Earth.“

Pokud se chcete dozvědět více o Windells kempech, tak zamiřte na jejich webovky, kde naleznetevšechno podstatný. My si teď dáme všech pět ofiko editů, který vznikli během června a července letošního roku! Enjoy!!

Windells Session 1:

Windells Session 2:

Windells Session 3:

Windells Session 4:

Windells Session 5: 

Další zajímavé články

Teton Gravity na podzim udeří filmem "Magic Hour"

Nový film chystají pánové z Teton Gravity Research a dneska nám ho představí ve svojí upoutávce...

Report: Narvik, dostupná perla Norska

Lyžování za polárním kruhem zní jako skvělý zážitek, stojí to ale fakt za to? Jak je to s náročností terénu, potřebnou úrovní lyžování, ale i s financemi jsme se rozhodli zjistit na přelomu února a března.

Veteráni z Matchstick Productions vypustili trailer na film "Anywhere From Here"

Legendární produkce MSP ani letos nezklame a pošle ven film "Anywhere From Here"...