Jarní edit Johannese Rohrmosera

Z dílny Headbud přichází spring edit Johannese Rohrmosera...

Alpská partička Headbud ještě určitě neřekla poslední slovo. Kluci už sice nejsou tolik činí jako dříve, ale prostě věk nezastavíš. Teď se ale o hlásí s novým pěkným editem, kde se v hlavní roli ukáže Johannes Rohrmoser, kterej nám předvede, jak si užíval loňský jarní shredíky. Nechybí pár backcountry poletů a pak se už vypravíme do starýho dobrýho Absolut Parku ve Flachauwinklu, kde jak každej ví, je ráj na zemi…

Jarní edit Johannese Rohrmosera:

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Mark Ortiz season edit

Jeden punkovej season edit americkýho freeridera Marka Ortize...

Mölltaler Gletscher otevírá v pátek letní snowpark!

Máme skvělou zprávu pro všechny snowboardery & freeskiery! Mölltaler Gletscher už tenhle pátek otevírá letní snowpark! Tenhle ledovec, který leží v rakouských Korutanech vám zatím možná není tolik známý, ale vězte, že to se pravděpodobně v následujících týdnech a měsících změní. Chystají se totiž zajímavé věci!

Zveme vás na Freeride.cz Meet Again Party do Radlický!

Zdravíme všechny snowboarďáky, freeskiery, wejkaře, surfaře a všechny z vás, kdo jste součástí naší komunity! Posledních pár měsíců jsme zažívali něco, co většina z nás nezná - nemohli jsme se vídat na akcích. Sice pořád ještě žijeme v době koronavirové, ale věříme, že už je čas se začít znovu potkávat a vystoupit ze strachu. Je samozřejmě na každém, jak k akcím v dnešní době přistupuje. My máme ale jasno... Chceme se zase potkat!