Jedna z posledních akcí letošní zimy proběhne již tuto sobotu! Never Summer & Monkey Race

Chystejte prkna a lyže! Tradiční vyjarněná a rozlučková akce Never Summer & Monkey Race je zpět a proběhne již tuto sobotu. Pojďme se v této pozvánce podívat co vás letos na Dvořačkách čeká. Máte se rozhodně na co těšit!

Jak už plakát napovídá, tak pod chatou Dvořačky v Rokytnici nad Jizerou proběhne opět legendární oslava konce sezóny. Společně zatlačíme slzu u spousty parádních contestů, koncertů a parties. Hodíme symbolický kilečko za celodenní skipas na místní pomičku a budeme si užívat parádního parčíku od místních shapers, kterým na pomoc přispěchal “Krysák” se svým rolboumem. Určitě se můžeme těšit na luxusně odvedenou práci, zkrátka snowpark, kde nebude chybět spoustu klopének pro Monkey Race, vydlabané jezírko pro přejezd a určitě i nějaké to železo a jumpík pro příznivce brutálně extremního snowboardingu či freeskiingu.

Tak v sobotu v deset hodin na cvičkách a doporučujeme vyjet na Dvořačky lanovkou na Lysou horu, která je 5 minut chůze od parkoviště, kde můžeme bezplatně parkovat.

I když tuto pozvánku píšeme tak, že se se všema potkáme na místě a dáme si do těla jak v parku, tak na baru na afterparty, bohužel ale ani jeden z redakce nedorazíme. Přišlo nám jen zajímavý psat to touto formou. Každopádně posíláme za celý Freeride.cz tým velkou pochvalu organizátorům na Dvořačky a doufáme, že se akce vydaří!

A vy všichni co čtěte tuto pozvánku, jeďte tuto akci podpořit. Špatně určitě neuděláte, protože Dvořačky jsou místo kouzelné. Tak ahoj v sobotu!

Další informace hledejte na facebookové události zde: www.facebook.com/events/neversummerdvoracky

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Veteráni z Matchstick Productions vypustili trailer na film "Anywhere From Here"

Legendární produkce MSP ani letos nezklame a pošle ven film "Anywhere From Here"...

Windells v zajetí Line Skis týmu

Jak to vypadalo na Mt. Hoodu během Line Skis týdne nám poodhalí novej eidt...

Czech Freeski Tour 2023 to roztočí v Jumparku Matylda už na konci srpna

Czech Freeski Tour pro rok 2023 startuje již 28. srpna v Jumparku Matylda...