JF Houle a jeho dokument "Never Over"

JF Houle se ve svým filmový novince rozhodl zmapovat našláplou quebeckou freeski scénu...

Když už máte v rodném listě ročník 1986, tak určitě máte právo trošku sumírovat, obzvláště když jde o náš sport, který je vhodný hlavně pro bezstarostnou omladinu. Řeč je o kanadský legendě JF Houlovi. Ten už dávno hodil za hlavu věkovou třicítku, ale i tak se stále drží v kurzu. Třiatřicetiletý produkt quebecké freeskiingové školy se teď rozhodl, že právě scénu ve svém rodném kraji zmapuje.  JF se tak zaměřil na již druhou generaci lyžařů, která aktuálně brázdí svahy světových velehor a pochází z Quebecu. Všechno pak pěkně zaobalil do dokumentu "Never Over"

A jaký esa nemůžeme vynechat? Chybět nemůže inovátorské bratrské trio Gagnierových včele s Vincentem, dále pak stylová mašina Phl Casabon, mladá krev v podobě Jacoba Belangera a jeho parťáka Emile Bergerona. Alexi Godbout sice už nechal parkovky,kdesi v koutě, jenže když vleze do backcountry, tak je drsnější než Arnieho pohled v Predátorovi. Dalším šíleným zástupcem je parkovej a streetovej drtič Alex Beaulieu-Marchand aka ABM a na závěr se nesmí zapomenout na nesmrtelnou legendu a tvůrce celýho počinu JF Houleho, který pokud mu to tělo dovolí, tak snad bude shredit i na smrtelný posteli… Výborná věc plná nejen ježdění ale i rozhovorů pocházející z největší kanadské provincie… Respekt...

"Never Over" full movie od JF Houla:

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Letní Mt. Hood od Olivera Hoblitzelleho

Léto na Mt. Hoodu jede i letos...

Mark Ortiz season edit

Jeden punkovej season edit americkýho freeridera Marka Ortize...

Mölltaler Gletscher otevírá v pátek letní snowpark!

Máme skvělou zprávu pro všechny snowboardery & freeskiery! Mölltaler Gletscher už tenhle pátek otevírá letní snowpark! Tenhle ledovec, který leží v rakouských Korutanech vám zatím možná není tolik známý, ale vězte, že to se pravděpodobně v následujících týdnech a měsících změní. Chystají se totiž zajímavé věci!