Již zítra startuje Stubai Spring Sessions 2022

Jarní vejlety do Alp můžou začít! Dneska jukneme, co se bude dít na Stubaii...

Je tady jaro, a tak konečně zase budeme moci v sobě probudit botanickou vášeň a pozorovat bledulky jarní a další rostliny z čeledě amarylkovitých... No a nebo si s kámošem sbalíte saky paky a vyrazíte si užít nejlepší část roku někam do hor. Asi nemusím dvakrát tipovat, která možnost má u vás větší čanci na realizaci. V českých horách je sice zima už téměř v klinické smrti, ale takové alpské vrcholky pořád nabízejí skvělý podmníky a s jarními měsící taky bude přicházet plno nabitých akciček v luxusně postavených snowparích. A my se dnes na jednu takovou vypečenou ssesion pozveme...

Řeč je o oblíbeném resortu Stubai v rakouském Tyrolsku. Tady zítra tedy v sobotu 2. dubna odpálí letošní Stubai Spring Sessions, která pofrčí na plný obrátky až do 8. května! A co všechno si pro nás lokální shapers crew nachastala za lahůdky? Místní park Stubai Zoo bude opět přepychové připraven pro všechny lyžníky a boarďáky! Kdo chce lítat, tak může odpálit motanice v pro lajně. Na méně zdatné a náročné borce pak čeká medium a easy line, o kdo zase holduje zejména železům a rourám, tak pro tyhle pacienty je tady vyfešákovaná jib line se svým vlastním vlekem! Nezapomeňte, že pak od 19. do 23. května se zde uskuteční závěrečný podnik sezóny FIS Evropského poháru ve slopestylu, takže park bude i částečně zavřený. Jinak si ale každý den od 09:00 do 15:00 (pro lajna do 14:30) budete moci užívat až do zblbnutí! Sedět doma budeš moct v důchodě, na nic nečekej a koukej vyrazit!

Takovýhle setup tě čeká a nemine:

Akce Stubai Spring Sessions 2022:

2.4. Stubai Zoo Coaching
16.4. OSV Snowpark Day
19.-23.4 FIS Evropský pohár
23.4 HEAD Futureheads
23.4. Stubai Zoo Coaching
30.4. Family Coaching Day In memory of Grilo
30.4. Stubai Zoo Coaching

Novinky ze Stubai Zoo sleduj na:

doma jak důchodce bude sedět

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Osm minut shredění na Windells s partou z ON3P Skis

Pánský osazenstvo z ON3P Skis nás na chvíli přemístí na legendární Mt. Hood...

Teton Gravity na podzim udeří filmem "Magic Hour"

Nový film chystají pánové z Teton Gravity Research a dneska nám ho představí ve svojí upoutávce...

Report: Narvik, dostupná perla Norska

Lyžování za polárním kruhem zní jako skvělý zážitek, stojí to ale fakt za to? Jak je to s náročností terénu, potřebnou úrovní lyžování, ale i s financemi jsme se rozhodli zjistit na přelomu února a března.