Jumpark Matylda čeká na tvoji návštěvu

Mostecký Jumpark Matylda hlásí od 1. května otevřené brány...

Venkovní teploty rostou jak šance HC Hustopoče po příchodu Jardy Jágra. Letošní zima už má definitivně padla a léto se chystá na nadcházející mejdan. Nejvyšší čas si tak vybalit výbavičku k vodě. Lehátka, matračky, bikiny a hlavně lyže! Ne, nešplouchá mi na maják! Přece nezabijeme čas někde na šlapadle, ale chce to přes letní měsíce malinko potrénovat, ať zas v zimě nejsme prkený jak parta ajťák při vybíjený. Ideálním místem, kam vyrazit během letní přípravy, je pak Jumpark Matylda ležící na stejnojmenném jezeru nedaleko Mostu. A místní képo Roman Dalecký hlásí, že od začátku května jsou brány otevřené a už se jen čeká na vaši návštěvu!

Jumpark Matylda (foto Pepé Kalenský)

A na co všechno se můžete těšit? 

Hlavním atrakcí je samozřejmě místní přepychový skok do vody, který disponuje dvěma odrazy. Menším pro začínající zelenáče a rozumný návštěvníky a větším, kde se vyřádí zkušení borci. Kdo by snad byl vyskákanej málo, tak ještě může přidat trénink na místní trampolíně. A to není jen tak nějaká béčková záležitost. Jedná se o profi kousek Fivesquar od výrobce Eurotramp a to je Ferrari mezi trampoškama, že by i v Maranellu záviděli. Zkrátka pak nepřijdou ani milovníci želez a rour, protože přesně na ně se zde už třese místní jib. No a ti nejlínejší z nás pak můžou z břehu jen nasávat pohodovou atmosféru...  Pro mě ideální volba...

luxusní trampoška (foto Pepé Kalenský)

Jumpark je pak pravidelně otevřen o víkendu od 09:00 do 17:00 hodin. Ve všední dny po předchozí telefonické domluvě není žádnej problém otevřít areál a užít si všechny jeho slasti. Nesmíme pak zapomenout ani na tréningy pro (nejen) místní mládež, které jsou již také v provozu. Více informací o nich se pak dozvíte přímo od zdroje na tel. čísle 739 379  003. Teď už zbejvá jen zabalit si saky paky a vyrazit.

AKTUALIZACE: tento víkend (7. a 8. 5) ještě na zavolání, od 14.5. otevřeno víkendy pravidelně

K návštěvě tě třeba naláká loňský video Akadamie freestylovýho lyžování...

Web Jumparku Matylda zde.

ani za boha nepude skákat

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Osmdesát sekund s Philem Casabonem na Mt. Hoodu

Krátká stylovka z Mt. Hoodu s Philem Casabonem...

Streetová rychlovka "Feelin" se Shotou Murayamou

Jedna příjemná streetová jednohubka z Japonska...

Ski The East oprašuje svoje dvě websérie

Vrací se nám série Lappin´a Promised Land a druhá zmiňovaná rovnou nabízí návratovou epizodu...