Kaunertal zve na tradiční Spring Classics 2021

Podmínky pro cestování do Rakouska se mají lepšit, tak se hned jukneme na oblíbený Spring Classics...

Už nějakej ten pátek kroutí svojí letošní šichtu jaro. Jenže při pohledu na rozmary počasí nebo sněhovou pokrývku to spíš vypadá, že si zima dává slušnej přesčas. Podobná debaty nechme radši Zákopčaníkům. Na každej pád ale jarní dny jsou nejlepší čas na pekelný snowparkový shredíky. Každá parková krysa se určitě teší, až na jaře vyrazí na pár dnů s partou do Alp užít si trochu toho českýho jankovství za hranicemi naší země. Nemusíme tady dvakrát hulákat, jak to letos s cestovaním bylo, je a bude. Každopádně dneska nás bude zajímat tradiční Kaunertal Spring Classics, která od 15. květana na tři týdny ovládne známý tyrolský ledovec.

Kaunertal Spring Classics 2021 

Navíc to aktuálně vypadá, že český freeskier by tuhle zábavu nemusel mít zapovězenou. Od 19. květan se totiž Rakousko z pohledu ubytování, gastronomie nebo volnočasových aktivit otvírá pro turisty! Přesné podmínky ještě nejsou známy, každopádně na cestu k našim rakouským sousedům by nám  měl stačit negativní test, očkování (šťastnou cestu babi) nebo doklad o prodělaním covidu-19. Druhou věcí bude pak návrat do Republiky, kterej bude možná malinko větši oříšek. My jsme ale web lyžařský, takže jukneme hlavně na akci samotnou a tyhle odrhávačky si najděte třeba tady.

Letošní ročník tedy proběhne od 15. květa do 7. června 2021. Díky koroně sice program nebude tak pestrý, ale co bychom dali za takový vobyč ježdění a pár pivek místo strečingu. Novinkou je, že snowpark #Pop up Setup se přesune od gondoly k vleku Fernetlift. Vyhnete se tak otravnýmu sundávání lyží a boardů. Tady bude na vaše kejkle čekat rozmanitá jib lajna a taky medium lajna kickerů. Nesmíme zapomenout na videosoutěž od značky Soundboks. Stačí natočit minutový edit, posbírat největší nálož lajků a vyhrajete jednu z jejich hudebních hračiček. Nesmíme pak opomenout třeba public shooting v sobotu 29. května a lepší ceny permic pro držitele Tirolcard. Nejlepší na tom všem ale bude prachobyčejný pojezd s kámošema a návštěva Alp, páč pro mnoho z nás to byla letos činnost, ke který jsme se prostě nedostali...

Kaunertal Spring Classics 2021 upoutávka:

Více najdete na webu zde.

Snowpark Kaunertal sleduj:

hned by jel

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Kontroluj první fotky a video ze Swatch Nines 2024

Swatch Nines nás zase letos pošlou do kolen! Čekuj první obrázky a edit ze švýcarskýho Schilthornu...

Miximilliam Smith nás vrátí na Kimbo Sessions 2023

Pojďme se ještě jednou vrátit na loňskou Kimbo Sessions. Společnost nám bude dělat BMack...

Druhý ročník Red Bull Cascade se proměnil na týmovej závod

Solitude Mountain Resort na přelomu března a dubna hostil druhý ročník Red Bull Cascade, který se dočkal řady změn...