King Of Innsbruck 2018

Už po pátý letos proběhl turnaj King Of Innsburck v tradiční hře na zm*da. My se na něj jukneme a pěkně si dáme všechny battly až po finálovej souboj!

Klasickou hru na zm*da u nás nemusíme určitě nijak omílat. Každej zná, každej zažil, každej ví, vo co go. Třeba parta kolem projektu SLVSH na tom vlastně postavila svoje videa a taky svoje turnaje. Není však jediná, která se v tom vyžívá. Letos už po pátý totiž proběhla oproti americkýmu bratříčkovi menší akce King Of Innsbruck, která má stejnej formát. Vybere se určitej počet většinou innsbruckých lokálů, kteří si to v pavouku rozdaj freeskier proti freeskierovi, dokud nezůstane ten nejlepší. Letošní finále se jelo uplynulý víkend a my se tak na letošní kompletní ročník pěkně jukneme.

Pozvánku do letošního ročníku dostalo celkem osm borců, kteří sice nepatří mezi nejznámější lyžníky, ale to určitě nevadí. Konkrétně to je tlupa Luca Pichler, Nikki Sagmeister, Luis Blechner, Bernd Hager, Max Oppitz a Němci Ole Pavel, Valentin Jäger a Bojan Stankovic. Na první čtyři battly se kluci sešli v Nordkette Skylineparku, na dvě semifinále se pak přesunuli do snowparku v resortu Axamer Lizum a závěrečný finálko nejlepší dvojky se v první půlce května za lehce větrnýho počasí odjelo na ledovci Stubai. My si teď pěkně dáme všechny souboje, dokud nezůstane jeden vyvolený.

PRVNÍ KOLO:

Bernd Hager vs. Valentin Jäger:

Luis Blechner vs. Bojan Stankovic:

Max Oppitz vs. Ole Pavel:

Luca Pichler vs. Nikki Sagmeister:

SEMIFINÁLE:

Max Oppitz vs. Valentin Jäger:

Luis Blechner vs. Luca Pichler:

FINÁLE:

Luis Blechner vs. Valentin Jäger:

King Of Innsbruck web najdeš zde.

Další zajímavé články

Češi bodovali na Jib King 2018 v Absolut Parku

O víkendu se v Absolut Parku uskutečnila akce Jib King 2018 a naši lyžníci byli hodně vidět!

Dew Tour 2018: Alex Ferreira vládcem superpipe

Tečku za letošní Dew Tour udělala pánská modified superpipe. My tu máme výsledky.

Ježíšek přináší FR kulichy!

Sháníš ještě pro někoho kolem sebe vánoční dárek a nemáš nápad? Máme tu pro tebe super tip. Objednej si kulich Freeride.cz, udělej někomu radost a podpoř svůj oblíbený online magazín!