Kontroluj setup a program Shred Vacation 2019

Shred Vacation 2019 startuje už zejtra a my máme čerstvé info z Vítkovic....

Již zítra se v oblíbeným K2 Snowparku Freestyle Area Vítkovic odpálí letošní dlouho očekávaná akce Shred Vacation 2019! Přestože budeme čelit teprve třetímu ročníku, tak už teď se může chlubit přívlastkem minimálně kultovní a legendární! Ptáci na nejedný střeše si totiž o minulých dvou sezónách štěbetají celý rok a my se všichni těšíme na další tři dny plný shredění, párty a hlavně jarní pohody nejlíp s partou stejně naladěnejch kámošů. Prvotní info jste si již během týdne mohli přečíst zde a určitě vás všechny notně zajímá chystanej funky setup překážek neboli slibovan shred plaza, která bude všechny jezdce během následujícíh tří dnů zaměstnávat!

Parta Freestyle Area už nějakej ten den pilně pracuje a my se teď díky čerstvým obrázkům můžeme na chvíli do Krkonoš juknout…

A ještě jednou shred plaza....

A co nás během prodlouženýho víkendu všechno čeká a nemine?! Je toho fakt hafo! Můžeme se těšit na celodenní photo a video shooting, večerní mecheche pak odšpuntuje páteční Warm Up PártyExcelent Párty stanu. Nabušená bude pak hlavně sobota, takže to v pátek zbytečně nepřežeňte! V programu najdeme Ollie Contest pro boarďáky, dále pak Oldschool Grab Contest nebo Pooland Beer Contest, kde si už užijou už i freeskieři. Večerní primetime neboli hlavní čas pak vyplní nadupaná Night Session, kde budeme bohatší díky Cash For Tricks, takže určitě se vyplatí vydržet do konce! Sladkou nebo spíš divokou tečku za vším udělá Jägermeister Afterpárty s dj´skou dvojkou Akvamen Forrest Pine a chybět nebude slibovanej MC Mitas! Tohle bude velký...

Program Shrerd Vacation 2019 si nejlíp prolustrujete tady:

Nevíme jak vy, ale my si tohle určitě nenecháme uniknout a ujít! Počasí vypadá dle předpovědi pětihvězdičkově, takže zejtra ráno startujeme káru a nabíráme směr Vítky! Vidíme se!! 

Svojí účast můžeš pitvrdit na Facebook události zde.

Shred Vacation Facebook:

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Česká stopa ve Freeride World Qualifier: Seznamte se s Monikou Novákovou a Kateřinou Kalinovou

České holky Monika Nováková a Kateřina Kalinová už nějakej ten pátek brázdí svahy na závodech Freeride World Tour, a tak je nejvyšší čas se s nimi seznámit!

Kristofer Turdell nás vezme do Japonska

Japonska není nikdy dost. Dnes nás sem vezme Kristofer Turdell...

Za měsíc náš čeká hokejový zápas roku: FREESKI vs. SNOWBOARD

Lyže a prkna nám netačí! Za měsíc se lyžníci a boarďáci utkají o hokejový krále roku 2019....