Který pekelníky potkáš na Danihell Hanka Invitational 2022

Už dneska se odpálil první ročník Danihell Hanka Invitational 2022 a my se jukneme, jaký ďábly tam potkáš...

Je to úplně jedno jestli jste celej rok sekali latinu nebo se pozlobili jak képo motorkářskýho gangu. Kdo tenhle týden nebo zejména v sobotu dorazí do Deštného v Orlickejch horách, tak stejně skončí v pekle! Už od dnešního dne to tady vaří pod kotlem díky prvnímu ročníku Danihell Hanka Invitational 2022!! Všichni určitě víme, že pekelný koráb do českých hor dovezl partu světových freeski es, která budou celý týden shredit v Your Parku na speciálním setupu. Riders mají jeden prostej úkol natočit svůj vlastní nadupanej edit. Do podzima pak mají čas z toho vytáhnout to nejlepší a následně nás bude čekat vyhlášení. Pro nás obyčejné smrtelníky je pak připravena soboto 19. března, kdy to v parku zaplápolá díky Public Day & Afterparty. Kdokoliv tak může dorazit a pojezdit se svejma idolama a večer nás čeká perná párty do ranních hodin. 

A my se teď jukneme, koho všeho Dan dokázal zlanařit a dotáhnout...

Danihell Hanka Invitational 2022 riders list:

Co by to bylo za peklo, kdyby chyběl hlavné lucifer tedy Dan Hanka. Autor celýho projektu a pán podzemí nemůže chybět. České rohy jiště vystrčí jeho parťák Šimon Bartík, s kterým letos začli tvořit websérii Czech Mate. Trojlístek českých ďáblů uzavře Vojta Břeský, kterého tady snad taky nemusíme dvakrát představovat. Jedním z největších pekelníků určitě bude fenomén posledních sezón rakouskej zabiják a juniorský mistr světa Matěj Švancer. Ještě donedávna hájící naše barvy a taky první freeskier, co odjel v závodě quaf cork. No a když jsme u Matěje, tak nemůžeme minout jeho parťáky v zbrani, kteří letos nechyběli v Pekingu. Řeč je o rakouském štylaři Danielu Bacherovi a finským spojci jménem Simo Peltola aka Speldo. A aby těch Rakušáků nebylo málo, tak jejich stavy ještě vystuží Lukas Muellauer. Pravidelný účastník Svěťáku a dalších velkých akcí.

Z Evropy si to naštrádujeme až za oceán. Javovorý listy totiž dotáhnout taky hned trojici bomberů. Letos druhý muž slopestylu na X Games horký zboží poslední sezóny Max Moffatt. Podpoří ho další velký kanadský střelec Evan McEachran a jejich partičku uzavře malinko nenápadný a tichý Mark Hendrickson. Tady se ale rozparádí do aleluja. A teď vyrazíme až k protinožcům! Nejhlasitější totiž tutově rezonuje jméno aktuálního krále rampy, vítěz X Games i Olympiády sám Nico Porteous! Aby se tady u nás nebál, tak mu sparingpartnera dělá jeho starší brácha Miguel, kterej už mý doma taky placku z X Games.

A co by to bylo za pekelnictví bez trošky přídavku Skandinávců. Oblíbenou grupu The Bunch bude reprezentovat Maximilliam Smith alias B-Mack ze Švédska, chladné Finsko pak dodá ještě Joonu Kangase. Jednoho z nejzajímavějších jezdců posledních sezón. Raily se už teď třesou, co s nima předvede norskej jibovej magnát Siver Voll. Tudle sebranku ještě podpoří Ital Ian Rocca a španělský toreador Borja Azurmedi. Nejsložitější cestu do pekelnách komnat pak měl Brit Felix Klein, kterej ovládl videosoutěž! A v sobotu hlavně dorazíš ty, ty i ty a všichni si užijeme jeden z nejlepších dnů na českých kopcích!

Danihell Hanka Invitational Public Day & Afterparty událost najdeš zde.

v sobotu se vidíme!

v sobotu zapeklí

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Připlula třetí epizoda Cut Loose s Konnorem Ralphem

Třetí pokračování Cut Loose od Konnora Ralpha nás zavede do letního Woodward Copperu...

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.

Alec Henderson nás přenese na letní Mt. Hood

Návštěva americkýho Mt. Hoodu nemůže v letních měsících chybět...