Kuura Koivisto na finále SuperUnknown 20 stylem nešetřil

Kuura Koivisto nás vezme na nedávný finále SuperUnknown 20 do Mammothu...

Velký video z letošního jubilejního dvacátýho ročníku SuperUnknown si kluci z Level 1 Productions šetří až na filmový podzim. Nicméně na finálový týden v americkém Mammothu nás určitě párkrát vezmou jeho účastníci. Letos totiž krom šestnáctky finalistů dorazilo taky několik desítek profi jezdců a společně dávali co proto railům a skokům v Kalifornii. Jední z těchto zabiják se stal finský šílenec Kuura Koivisto. Jméno, na který si dát sakra pozor! Dneska se s ním za oceán na pět minutek přesuneme a zavalí nás proudem stylovýho ježdění. Pokud si náhodou řikáte, že to je just pecka, tak vězte tomu, že ty nejlepší záběry si dávají bokem právě do chystaný videorekapitulae. Na to že jde o béčkový kousky, tak to teda klobouk dolů!

Kuura Koivisot SuperUnknown 20 edit:

Kuura:

balzám na dušipro

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Alex Hall a Hunter Hess vyrukovali s masterpiecem "Magma 3"

Třetí pokračování videa "Magma" vás rozpálí až do běla...

Report: První ročník pražské Snow Stories Night

Premiérový ročník akce Snow Stories Night je úspěšně za námi. Jak to v Kasárně Karlin vypadalo, nám v reportu prozradí sám Robin Kaleta...

Tento víkend se po českých horách rozjede hned několik vleků

Teploty pod nulou a sněžení napomáhá areálům k brzkému otevření a k Monínci se přidává hned několik dalších středisek. Pojďme se v tomto článku podívat, které to jsou.