Level 1 odtajnili deset finalistů SuperUnknown XVI.

Známe (téměř) všechny finalisty šestnáctých SuperUnknown od Level 1....

Poslední dny hodně propíraná videousoutěž SuperUnknown, kterou mají na svědomí hošíci z uznávaný Level 1 Productions, pomalu a jistě míří ke svýmu velkýmu týdennímu finále. To se uskuteční na konci dubna v coloradském Winter Parku. Nejprve ale budeme muset zjistit, kdo má vůbec tu čest se tam podívat. Jak již bylo avizováno, balit kufry nakonec bude moci jedenáct lyžařů. Letos poprví bude mezi samejma párkama taky jedna bábovka. Devět pánů pak postoupí rovnou a poslední místečko je rezervovaný pro nejlepšího ze šestnácti semifinalistů. Toho vybíráme my všichni díky hlasování a jeho jméno se brzo dozvíme. Teď si ale prozradíme, kdo jsou všichni přímo postupující finalisti, kteří se můžou začít těšit na finále!

Začneme u holek, protože těm zaslouženě kraluje italská shrederka Giorgina Bertoncini. Na holku určitě nevídanej styl. Jukneme na chlapy. Nechybí Skandinávie, kterou reprezentuje Švéd Anton Lindén a mladej bláznivej Fin Joona Sippola. Zastoupení budou mít naší rakouští sousedé díky Simonovi Grissemannovi. Nechybí Švýcarsko a Andrin Tgetgel a ani Velká Británie díky Montymu Wrightovi. Až ze Zélandu bude mít cestu Dane Kirk a všechno nám zakončí domácí Amíci konkrétně backcountry rider Blake Wilson a dva prakový vrahouni John Brown a Carson Kerr. To jest letošní sestava finále šestnáctých SuperUnknown XVI.. Poslední jméno prozradíme hned, jak vyleze na povrch… 

Giorgina Bertoncini:

Anton Lindén:

Dane Kirk:

Simon Grissemann:

Monty Wright:

Andrin Tgetgel:

Blake Wilson:

Joona Sippola:

John Brown:

Carson Kerr:

Více o SuperUnknown XVI. najdete zde.

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Osm minut shredění na Windells s partou z ON3P Skis

Pánský osazenstvo z ON3P Skis nás na chvíli přemístí na legendární Mt. Hood...

Teton Gravity na podzim udeří filmem "Magic Hour"

Nový film chystají pánové z Teton Gravity Research a dneska nám ho představí ve svojí upoutávce...

Report: Narvik, dostupná perla Norska

Lyžování za polárním kruhem zní jako skvělý zážitek, stojí to ale fakt za to? Jak je to s náročností terénu, potřebnou úrovní lyžování, ale i s financemi jsme se rozhodli zjistit na přelomu února a března.