Matěj Švancer a jeho Become a Nine video

Matěj Švancer usiluje o účast na letošních The Audi Nines...

Už jenom měsíc a pár dnů nás dělí od letošního ročníku legendárních The Audi Nines, který letos představí hned dvě separátní akce v jednom termínu. Dámy si totiž dají od 22. dubna dostaveníčko v rakouském Obergurglu-​Hochgurglu a jejich pánský protějšky čeká ve stejnou dobu paráda v Söldenu. Minulý týden byly odhaleny setupy jednotlivých překážek a taky vylezly jména prvních vyvolencýh jezdců, kteří dostali pozvánku.

Kromě právě pozvaných jedinců taky připadá pár místeček na všechny ostatní, kteří zkusí svoje štěstí ve videosouteži Become a Nine a pokud se jim zadaří a jejich video padne do oka porotě, tak můžou na tenhle kultovní týden pomalu začít balit. Jedním z prvních, kdo se uchází o přízeň je náš mladej ďábel Matěj Švancer. My tady máme jeho video a nutno podotknout, že to je jedna šílenost za druhou… Tak držíme palce, ať třeba napodobí Dana Hanku, kterej měl štěstí loni a na akci nechyběl… A pokud to cheš prubnout taky, tak ti zbejvá čas do 1. apríla...

Matěj Švancer Become a Nine 2019 edit:

Více o Become a Nine najdeš zde.

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Česká stopa ve Freeride World Qualifier: Seznamte se s Monikou Novákovou a Kateřinou Kalinovou

České holky Monika Nováková a Kateřina Kalinová už nějakej ten pátek brázdí svahy na závodech Freeride World Tour, a tak je nejvyšší čas se s nimi seznámit!

Kristofer Turdell nás vezme do Japonska

Japonska není nikdy dost. Dnes nás sem vezme Kristofer Turdell...

Za měsíc náš čeká hokejový zápas roku: FREESKI vs. SNOWBOARD

Lyže a prkna nám netačí! Za měsíc se lyžníci a boarďáci utkají o hokejový krále roku 2019....