Minimovie: "Magne-Traction®" od Lib Tech

Pánové z týmu Lib Tech si taky nachystali menší týmový video...

Značka Lib Tech sice nepatří mezi největší freeski hráče, ale to neznamená, že jí budeme přehlížet. Má svojí lyžařskou kolekci prkýnek a má taky svůj freeski tým, kterej na začátku sezóny přišel s menším movíčkem nebo chcete-li delším editem "Magne-Traction®". Pokud zabrousíme k názvu, tak ten odkazuje na jejich speciální technologii výroby zvlněných hran. Ale to tak na okraj, abychom věděli vo co gou. V nějakých dvanácti minutkách, který dal dokupy Sean Lucey, uvidíme zejména prašany ze Severní Ameriky a nebude pak chybět ani torchu parku z Mt. Hoodu a rakouskýho Absolut Parku. Toť tak pro info…

Jezdci: Lucas Wachs, Mike King, Blaine Gallivan, Dominik Wilfling, Christoph Kaar, Simon Grissemann, Jon Marks, Adam Ü

"Magne-Traction®" minimovie od Lib Tech:

Lib Tech web najdeš zde.

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Mark Ortiz season edit

Jeden punkovej season edit americkýho freeridera Marka Ortize...

Mölltaler Gletscher otevírá v pátek letní snowpark!

Máme skvělou zprávu pro všechny snowboardery & freeskiery! Mölltaler Gletscher už tenhle pátek otevírá letní snowpark! Tenhle ledovec, který leží v rakouských Korutanech vám zatím možná není tolik známý, ale vězte, že to se pravděpodobně v následujících týdnech a měsících změní. Chystají se totiž zajímavé věci!

Zveme vás na Freeride.cz Meet Again Party do Radlický!

Zdravíme všechny snowboarďáky, freeskiery, wejkaře, surfaře a všechny z vás, kdo jste součástí naší komunity! Posledních pár měsíců jsme zažívali něco, co většina z nás nezná - nemohli jsme se vídat na akcích. Sice pořád ještě žijeme v době koronavirové, ale věříme, že už je čas se začít znovu potkávat a vystoupit ze strachu. Je samozřejmě na každém, jak k akcím v dnešní době přistupuje. My máme ale jasno... Chceme se zase potkat!