Na Momentum Ski Campech to po dvou letech zase žilo

Pojďme se v rychlosti juknout, jak si to letos lyžníci užívali na Momentum Ski Campech 2022...

Léto si všichni určitě užíváme plnými doušky. Koho ale válení u vody a teploty atakující výheň ve sklářský peci lehce iritují, tak můžou i v parních dnech koketovat s freeskiingem. A pokud snad chcete zdokonalit svoje umění pod drobnohledem profesionálů, tak není nic jednoduššího, než si vyhlídnout jeden z provařených kempů a nechat se doslova hýčkat. Poslední dvě sezóny sice celkem slušně naboural covid, ale teď již je všechno ve starých zajetých kolejích. Dneska totiž bude řeč o jedný z letních ikon našeho sportu. Tím jsou proslavený zaoceánský kempy a to konkrétně Momentum Ski Camps, který se po dvouletý nevynucený pauze vrátil do kanadskýho Whistleru.

Momentum Camp v plný parádě (foto Momentum Camps)

Kdo by tuhle nadupadnou zábavu nechtěl zažít?! Perfektně připravený snowpark, celodenní full service, kaučovaní od es lyžování, kicker do vody, trampolíny, odpolední zábavička a další lahůdky, který si můžete vychutnat v kanadské Britské Kolumbie. Není divu, že tak každoročně přivátá plno talentů ale i veteránů, kteří si můžou užít třeba pro ně upečenej adult week. Je jasný, že pro nás tohle není zrovna levná zábavička. Jeden z pěti vypsaných turnusů vás vyjde na nejméně tři tisíce doláčů a to počítáme pouze cenu za samotnej Momentum Camp. Cesta plus další serepetičky a celej měsíc po návratu tak dost možná budete jíst jen čínský polivky a to ještě bez nudlí… To je asi největší kámen úrazu.

Jake Carney (foto Momentum Camps)

Na každej pád my se dneska do Whistleru podíváme,protože si dáme všech pět editů, který rekapitulují jednotlivý týdny letní sezóny 2022. Kromě kemperů se v hlavních rolích ukážou i prověřený jména (James Woods, Max Moffatt, Ferdinand Dahl, Joss Christensen, ABM, Bella Bacon, Mac Forehand, Edouard TherriaultFabian Boesch, Lukas Muellauer...)  a to nejen freeskiingu ale třeba taky snoeboardingu nebo mogulů. Na každej pád, až budete psát o Vánocích seznam dárků Ježíškovu, tak nezapomeňte připsat jeden takovej týden v kanadský divočině. Posoudit sice nemůžu, ale určitě by Vás čekal životní zážitek…  

Více o Momentum Campech si najdeš zde.

Momentum Camps 2022 Session 1:

Momentum Camps 2022 Session 2:

Momentum Camps 2022 Session 3:

Momentum Camps 2022 Session 4:

Momentum Camps 2022 Session 5:

kempovat tak leda na Mácháč pojede

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

The Blondes a Arianna Tricomi vychutnávají Japonsko v segmentu z "The Land of Giants" od MSP

Čtyři freeriderky nás vezmou v ochutnávce z "The Land of Giants" do japonskýho prašanu...

Štylař Valentin Morel potěší season editem

Švýcarská štylová mašina Valentin Morel má venku nový sezónní video...

Kim Gubser prubnul na Swatch Nines 2024 světovej rekord v nejvyšším poletu

Na letošních Swatch Nines padl rekord v nejvyšším airu historie...