Na Momentum Ski Campech to po dvou letech zase žilo

Pojďme se v rychlosti juknout, jak si to letos lyžníci užívali na Momentum Ski Campech 2022...

Léto si všichni určitě užíváme plnými doušky. Koho ale válení u vody a teploty atakující výheň ve sklářský peci lehce iritují, tak můžou i v parních dnech koketovat s freeskiingem. A pokud snad chcete zdokonalit svoje umění pod drobnohledem profesionálů, tak není nic jednoduššího, než si vyhlídnout jeden z provařených kempů a nechat se doslova hýčkat. Poslední dvě sezóny sice celkem slušně naboural covid, ale teď již je všechno ve starých zajetých kolejích. Dneska totiž bude řeč o jedný z letních ikon našeho sportu. Tím jsou proslavený zaoceánský kempy a to konkrétně Momentum Ski Camps, který se po dvouletý nevynucený pauze vrátil do kanadskýho Whistleru.

Momentum Camp v plný parádě (foto Momentum Camps)

Kdo by tuhle nadupadnou zábavu nechtěl zažít?! Perfektně připravený snowpark, celodenní full service, kaučovaní od es lyžování, kicker do vody, trampolíny, odpolední zábavička a další lahůdky, který si můžete vychutnat v kanadské Britské Kolumbie. Není divu, že tak každoročně přivátá plno talentů ale i veteránů, kteří si můžou užít třeba pro ně upečenej adult week. Je jasný, že pro nás tohle není zrovna levná zábavička. Jeden z pěti vypsaných turnusů vás vyjde na nejméně tři tisíce doláčů a to počítáme pouze cenu za samotnej Momentum Camp. Cesta plus další serepetičky a celej měsíc po návratu tak dost možná budete jíst jen čínský polivky a to ještě bez nudlí… To je asi největší kámen úrazu.

Jake Carney (foto Momentum Camps)

Na každej pád my se dneska do Whistleru podíváme,protože si dáme všech pět editů, který rekapitulují jednotlivý týdny letní sezóny 2022. Kromě kemperů se v hlavních rolích ukážou i prověřený jména (James Woods, Max Moffatt, Ferdinand Dahl, Joss Christensen, ABM, Bella Bacon, Mac Forehand, Edouard TherriaultFabian Boesch, Lukas Muellauer...)  a to nejen freeskiingu ale třeba taky snoeboardingu nebo mogulů. Na každej pád, až budete psát o Vánocích seznam dárků Ježíškovu, tak nezapomeňte připsat jeden takovej týden v kanadský divočině. Posoudit sice nemůžu, ale určitě by Vás čekal životní zážitek…  

Více o Momentum Campech si najdeš zde.

Momentum Camps 2022 Session 1:

Momentum Camps 2022 Session 2:

Momentum Camps 2022 Session 3:

Momentum Camps 2022 Session 4:

Momentum Camps 2022 Session 5:

kempovat tak leda na Mácháč pojede

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.

Alec Henderson nás přenese na letní Mt. Hood

Návštěva americkýho Mt. Hoodu nemůže v letních měsících chybět...

Aaron Durlester se poohlídne po finále SuperUnknown 21

Míříme opět do Mammothu a to tentokrát s Aaronem Durlester...