Nažer se všech soutěžních editů z DaniHell Hanka Invitational 2022

Dan Hanka nám slíbil, že na podzim vyjdou všechny soutěžní edity, který vznikly na jeho DaniHell Hanka Invitational. A právě dnes je ten velký den! Tady jsou dámy a pánové...

Daniel Hanka se letos přidal na seznam světových jezdců, kteří si můžou úspěšně odškrtnou svoje vlastní Invitational. Každej ví, že to není jen tak ledajaká akce, jak když se s partou dohodnete, že si večer vyrazíte vyhodit si z kopýtka do svý oblíbený putiky. Dan tak na svět přivedl DaniHell Hanka Invitational, který v březnu nemohlo zavítat nikam jinam, než do jeho domácího resortu Deštné v Orlických horách. Celý týden si tady vybraná smetánka užívala honosný setup a všechno pak zakončil víkendový public day, kde si se světovými stárs mohli zajezdit všichni z nás. Pokud jste měli peška jako já a do Orlickejch vás nepustila chlapský rýmyčka, tak aspoň teď budete moct malinko nasát skvělou atmosféru A to prostřednictvím všech soutěžních editů pozvaných jezdců.

Přesně tak! Jezdci totiž nejezdili jen tak pro srandu králíkům, ale každý si dovezl svýho vlastního kameramana a úkol zněl jasně a jednoduše. Natočit co možná nejnabušenejší video, která nás posadí na zadek, dostane do mdlob, navodí extázi, no prostě uštědří nekompromisní KO. A vy teď máte týden na to hlasovat pro svýho favorita. A dobře si to rozmyslete, kdo je váš oblíbenec. Který z lyžníků totiž nastřádá nejvíce hlasů a odnese si titul Fan Favorite, tak mu do prasátka hnedka nateče 2000 USD což je určitě příjemnej bonus, kterej by si nechal líbit každej z nich.

Hlasovat můžeš ZDE

A z kterých killerů nakonec můžete vybírat? Logicky nemůže chybět hlavní protagonista sám Dan Hanka. Český prapor pak ještě srdnatě bránil Šimon Bartík a jeho parťák Vojta Břeský. Hned kvartet borců zastupoval severskou školu ze Skandinávie. Mezi nimi je finský šílenec Simo Peltola, jibový mág z Norska Siver Voll, shreďáckej bůh Maximilliam Smith alias B-Mack a poslední do party je Magnus Skotte Norsteng. Rakouskou stopu pak v Deštném zanechala nastupující generace v podobě Daniho Bachera a taky jistota a tradiční účastník Světovýho poháru Lukas Müllauer. Britskou koronu pak hrdě reprezentoval Chris McCormick a Felix Klein, kterej se na akci dostal díky vítězství ve videokvalifikaci. A sladkou nebo spíš novozélandskou tečku obstaral nejen rampovej frajer Miguel Porteous. Nechme ale zbytečnýho plkání a pojďme na samotný videa!

Dan Hanka:

Šimon Bartík:

Vojta Břeský:

Simo Peltola:

Siver Voll:

Maximilliam Smith:

Magnus Norsteng:

Dani Bacher:

Lukas Müllauer:

Chris McCormick:

Felix Klein:

Miguel Porteous:

Na závěr zbývá obligátní otázka... KDO JE TVŮJ FAVORIT?!

svýho favorita neprozradí

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Surface Skis banda pojezdila v letním Woodward Copperu

První letošní návštěva letní sezóny v Copper Mountain zařídí pánové ze Surface Skis...

Chystá se revoluční X Games League

Prestižní X Games čeká velká expanze a změny...

Nakoukni do kalendáře FIS Světového poháru 2024/25

Pojďme se podívat, jak vypadá program FIS Světového poháru na nadcházející sezónu...