O´Neill Czech Freeski Tour 2019 pokračuje 16.2. v Deštném

Ani si pořádně neodpočineme a budeme tady mít druhou zastávku letošní O´Neill Czech Freeski Tour, která startuje ani ne za dva týdny v Deštném v Orlických horách.

Letošní ročník O´Neill Czech Freeski Tour se první únorový víkend rozjel ve Vítkovicích. Ani se nenadějeme a za chvíli budeme pokračování v podobě druhý zastávky, kde se bude opět bojovat a další důležitý body do celkovýho hodnocení. Jako každý rok i tentokárt naše kroky povedou do oblíbenýho Your Parku v Deštném v Orlických horách, kde tak pod patronací Svazu lyžařů ČR a našeho webu FReeride.cz bude v sobotu 16.2. pokračovat český pohár ve slopestylu pro rok 2019.

Stejně jako první zastávku i tady se můžete kromě obligátních bodů těšit na prizemoney a věcné ceny od našich věrných partnerů - O'Neill, Snowpanic.cz, Armada, Dakine, Adrex.com, Sportisimo Molo. Na kopci pak hlad zaženou sušenky od Corny a lepší pocit ve vzduchu ti dodají křídla od Red Bullu.

O´Neill Czech Freeski Tour v Deštném

Vypsány jsou následující kategorie v disciplíně freeski slopestyle:

Děti do 6-​15 let
Junioři 16-​19 let
Muži 20+
Ženy

Systém závodu:

Do závodu se může přihlásit jakýkoliv freeski jezdec bez ohledu na kvalitu ježdění v kategorích ženy, muži a děti do 15-​ti let, čímž chceme dosáhnout co největšího počtu účastníků. V každém závodu série získájí nejlepší krom cen také body do celkového pořadí, které bude vyhlášeno po poslední zastávce. Vítězové se mohou těšit na atraktivní finanční ohodnocení a věcné ceny. Každý závod se pojede dva dny – na páteční dobrovolný trénink bude plynule navazovat hlavní závodní den sobota 16. 2. 2019.. Setup Your Parku  v Deštném bude obsahovat minimálně 2-​3 pevné překážky ( bedny, raily) a 2 skoky (každý skok 2 odrazy menší/​větší) v lajně. 

Harmonogram akce Český pohár Deětné v Orlických horách:

15.2.2019 pátek
9:00 - 16:00 volný trénink

16.2.2019 sobota
08:00 - 10:00 registrace nahoře v deštníku
09:00 - 09:50 trénink
09:50 - 10:00 riders meeting
10:00 - 12:45 kvalifikace
13:30 - 14:30 finále
15:00 - vyhlášení vítězů

Tento harmonogram je pouze orientační. Aktuální harmonogram záleží na počtu přihlášených závodníků a bude zveřejněn na riders meetingu.

Důležité informace:
Datum: 16 .2. 2019
Lokalita: Your Park Deštné
Startovné: 100 Kč + 200Kč záloha na dres+ permice, registrace u baru Dvojky
Přihláška: zde ke stažení a vyplnění 
Web: http://czechfreeskitour.cz
Potvrzujte svou účast na facebooku zde.

Starší 18-​ti let pošlete přihlášku na email czechfreeski@seznam.cz, mladší 18-​ti let donesou vytištěnou přihlášku na start závodu s podpisem zákonného zástupce, bez podpisu zákonného zástupce se nelze závodu zúčastnit.

Napsal

FReeride.cz/FREESKI
Další články autora

Další zajímavé články

Sebastian Schjerve garden jib edit

Trailer na „Der Tiroler und sein Piefke“ od Midiafilm

Máme tady upoutávku na další menší film podzimní sezóny....

Windells s Quinnem Wolfermanem a Ferdinandem Dahlem

Nabíráme směr Oregon a Mt. Hood s dvojkou Wolferman a Dahl...