Podzimní Kaunertal Opening se rokem 2023 loučí! Víkend zažije jeho derniéru

Kaunertal se tento víkend definitivně rozloučí s podzimním Openingem...

Osobně mi je úplně jedno, co si myslíte o globálním oteplování, stačí se ale malinko číhnout na stav ledovců a i slepej si všimne, že nejsou zrovna v ideální kondici. Stačí sledovat lyžařský odvětví mimo zimní primetime a hned je poznat, že něco hapruje. Zkrátka a dobře lyžování jde malinko do kytek. Chcete další důkaz? Vyhlášený Kaunertal Opening, který letos započítá 38. ročník se definitivně loučí s podzimním termínem! Důvody není potřeba široce rozpitvávat. Ekologie, udržitelnost, prostě celkově šetrnější přístup k přírodě. Od příštího roku se ofiko otvíračka přehoupne do jarního termínu. Pokud tak ještě jednou budete chtít nasát atmošku legendárního podzimního KTO, tak tento týden na vás bliká poslední možnost! Naposledy se tady od pátku 10. do neděle 11. listopadu zařadí pátej rychlostí stupeň zábavy a pojede se na plný obrátky!  Nelze se tak divit, že organizátoři proklamují největší rozlučkovou párty v Alpách! U toho prostě nesmíte chybět!

poslední podzimní KTO 2023 je za rohem!

Program je tak tučnej jak obědový menu pro japonský výběr sumo bojovníku. Celý víkend bude zahalen do retro nádechu! Neostýchjte se tak doma nechat devadesátký hábity a hadry! Na registraci se stačí regnout do Retro Awards a nejvypiplanější outfity nepojedou domů s prázdnou! Kromě věcných cen vám do kapsy může skočit i roční permice na Kaunoš. To už za ty starý šustky a walkmany stojí za to!
Kýbl bžundy se pak na nás vrhne hlavně na speciálně postaveným Jib'n'Skate Playgroundu, kde budou po celý víkend probíhat nejrůznější eventy a akcičky! Pozvaní profíci a provařený jména rozjedou svojí pekelnou bitvu v rámci Invitational Pro Rail Sesh. Pro ostatní smrtelníky se v sobotu nakopne Head Open „Goodies & Cash for Tricks“, kde budete moci shrábnout věcný ceny a taky chechtáky! V neděli pak všechny definitivně dodělá Downdays "500 Bucks" Best Trick Session, kterou si pod patronát bere náš Dan Hanka! Na vocet nepřijde ani nežné pohlaví a sladkou tečku všemu nasadí Shred Unit "Girls only Cash4Trick" Session pro všechny dámy, dívky a ženy! Svojí porce závodění se pak dočkají třeba i fandové snowskatů či klasických skateboardů.

Už vám přetékají stavidla? Pořád to ale není všechno! Chybět nemůže víkendový Free Testival, kde více jak třicet renomovaných výrobce bude proklamovat svoje nejnovější vybavení! Ve výčtu aktivit pak nemůžeme zamíst pod koberec ani Tattoo Station, Mountan Barber, PZ Pumptrack nebo Balance Board Corner či snowboardové muzeum. Žně si pak užijí i vymetači večírků! V rámci Club Circle můžete popustit ventilek duši během dvou nocí hned ve třech klubech. Největší fláky osmdesátých a devadesátých let rozpohybují vaše boky během sobotní noci v rámci diskotéky Ö3, která ochromí pártyplac Quellalpin Saal! Živo bude ale i v barech Zahnstadl nebo Zappadello. Nesmíme pak zapomenout na páteční vernisáž fotek z akce Gapstatic Voyage Roadgap, kde se lítalo přes místní známou silnici, na kterou naváže Premiere Movie Night plná nadupanejch filmů a videí! Uff! No, jestli se dá tohle všechno napěchovat do tří dnu, tak potěš! Každopádně berte to jako horký tip na nadcházející víkend!

Program KTO 2023:

Web Snowparku Kaunertal najdeš zde.

nikam nejede pecivál

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Na čtvrtém ročníku Scandinavian Team Battlu nechyběla česká stopa

Už je to sice nějakej pátek, co Kodaň hostila letošní ročník Scandinavian Team Battlu 2024, ale určitě by byla velká chyba se o něm nezmínit...

Jarní návrat do Laaxu s Joeym van der Meerem

Máme tady další edit od brandu JIberish. Joey van der Meer nás vezme do Laaxu...

Luca Harrington se s tím na finále SuperUnknown 21 nemazal

Zase jedny pohyblivý obrázky z posledního finále SuperUnknown od Level 1...