Pozvánka na Jablonec Summer Jib 2018

Léto zakončíme tradičním Jablonec Summer Jibem. Na co všechno se můžeme těšit u jablonecký přehrady se právě teď dozvíte.

Jak nejlépe zakončit letošní horké léto?! Přece stylově a to na sněhu s pořádnou porcí freeskiingu snowboardingu! V oblíbeném areálu Slunečních lázníJablonci nad Nisou se první zářijovou sobotu uskuteční jubilejní desátý ročník akce Jablonec Summer Jib 2018! Za podpory Města Jablonec, Big Shocku, Armady, Just Skiing a Plastime.Chemi opět dorazí borci s lyžemi a snowboardy, aby si to na opravdovém sněhu rozdali před zraky místních diváků a na závěr prázdnin si všichni společně hlavně užili plno zábavy!

Jako každý rok toho bude k vidění dost! Těšit se můžete zejména na nadupanej závod v jibingu, kde prostor dostanou jak vyznavači jednoho tak dvou prkýnek. Závod není nijak limitován, takže pokud chceš můzeš se zkusit přihlásit i ty a zajet si tuhle letní pohodičku, kde nepůjde o mistra galaxie! Ostatní si zatím budou moci dát chilliádu u pivečka nebo se skočit zchladit do nedaleké jablonecké přehrady, která opět vytvoří netradiční kulisu celý akce.

Startuje v sobotu 1.září po obědě, takže plány na první zářijový víkend už nemusíš vymýšlet!

Program Jablonec Summer Jibu 2018:

14:45 - 15:45 tréning
15:45 - 16:00 rešejp
16:00 - 16:45 kvalifiakce SNB
16:45 - 17:30 kvalifikace freeski
17:30 - 17:45 rešejp
17:45 - 18:30 finále
19:00 - ??:?? vyhlášení + volná zábava

Pokud si stejně jako my nedočkavej sněhu a chceš si zkusit zazávodit nestyď se a přihlaš se na maty@freeride.cz, abychom měli přehled o všech riders. Startovný si dáme symbolický kilečko, abychom pak mezi nejlepší rozdali nějaký ty nenáročný ceny a měli na večerní zasloužený pivko za odměnu. Událost můžeš sledovat na Facebooku zde a hlavně doraž na jablonecký Slunka, ať se konečně po létě naladíme na tu pravou zimní náladu!

Těšíme se na Vás a VIDÍME SE!!

Další zajímavé články

Flurina Bieger season edit

Nezapomínáme ani na něžné pohlaví. Svůj season edit představuje Flurina Bieger...

Druhý týmový film od Faction Skis dorazí na podzim

„The Collective“. Tak zní název chystaný druhýho team movie od Faction Skis....

Zimní návrat do Oslo Vinterparku s Emilem Larsenem

Peprný dvě a půl minutky s Emilem Larsenem v Oslo Vinterparku