Pozvánka na letní Snowpanic Summer Campy

Léto není jenom o flákání, ale chce to taky pořádně potrénovat na zimu! Co takhle letní kemp s dvojkou Šimon Bartík a Mário Skála?! Tady je nabídka, která nejde odmítnout...

Letní freeski campy pod vedením českého reprezentanta Šimona Bartíka a olympionika Maria Skály za podpory Snowpanicu a dalších partnerů se budou konat v Železné Rudě na Harakiri Water Jumpu - lyžařském skoku do vody. Campy jsou určené pro začátečníky i pokročilé všech věkových kategorií a navazují na zimní a loňský letní kemp, ze kterého můžete vidět video tady: 

1. Camp:
25.-28.. července 
2. Camp:
15.-18. srpna

Kolik: 4900Kč
Cena zahrnuje 4 dny skákání do vody, na trampolíně a další aktivity pod dohledem trenérů, ubytování 3 noci s plnou penzí, každodenní videokoučink, profesionální foto a video výstupy, ceny od sponzorů.. Dopravu si každý zajišťuje sám, možnost domluvit spolujízdu.

Partneři kempu: Ceny pro kempery jsou samozžejmostí, děkujeme za ně Snowpanicu, Armadě, Saga Outerwear, Dakine, energie od BigShock! Na každého kempera se dostane:)

Kde:

Železná Ruda na Šumavě
Harakiri Water Jump
Penzion Diana - ubytování s plnou penzí cca 1km od skoku přímo v Železné Rudě

Vybavení: Lyže (klidně starší a nemusí být nutně freestylové), helma, lyžáky, vesta, neopren, popřípadě hůlky. Je i možnost zapůjčení vybavení přímo v areálu Harakiri Water Jumpu.

Přihlášení:
simonbartik@email.cz
instagram: @simon_bartik
+420722964589

Partneři:
Snowpanic Shop 

Vydal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Andrew Pollard a Elisabeth Gerritzen ovládli druhou zastávku Freeride World Tour

Freeride World Tour se s tím nepáře a v andorském Ordino Arcalís proběhl druhý letošní závod, který tak nahradil jednu ze zrušených zastávek...

Trollhaugen: Human Being - epizoda 3

Třetí návštěva snowparku v Trollhaugen Troll ve společnosti série Human Being je právě tady...

Burrrlapz crew se porochní v prašanu ve videu "Beat Pad"

Oblíbenci z party Burrrlapz nás vezmou zaprášit do Revelstoke...