Pozvánka na srpnový Jumpark Freeski Camp 2024

V létě by se freeskieři neměli jen flinkat, ale taky trošku se připravit na zimu. Ideální čas tak vyrazit na nějaký kemp. Dneska tě do Jumparku Matylda pozve Šimba s Dalym...

Léto dorazilo v plný síle, což neznamená, že freeskieři hodí nohy nahoru, lyže zamknou kdesi v kůlně a jen ledabyle budou čekat na chladný měsíce. Nejteplejší část roku se dá totiž perfektně využít k tréningu a vypilování triků a to jak ne skocích tak železech. Máte nejvyšší čas si vyhlédnout nějaký kempík, za kterým většinou stojí zkušení borci, kteří vám předají svoje letité zkušenosti. K nám dneska jedna pozvánka na takovou událost dorazila a rozhodně stojí za vaší pozornost! Stojí za ní pánové, kteří mají nebo měli co do činění s naší reprezentací. Dost úvodních plků, více se už dozvíš v oficiálních propozicích...

Doražte na letní freeski camp zkusit nové triky do vody, poznat fajn lidi a nasát pohodovou atmosféru skákání pod vedením Šimona Bartíka a Romana Daleckého. Jumpark Matylda v Mostě nabízí momentálně nejlepší lyžařský skok do vody ve střední Evropě, profi trampolínu a trubku na jibování. Campy jsou určené pro úplné začátečníky i pokročilé všech věkových kategorií a kempeři se můžou těšit na věcné ceny od Snowpanicu.

Kdy:

17.-20. srpna, příjezd ráno v 

Kolik:

6900 Kč (záloha 4000)

Cena zahrnuje 4 dny skákání do vody, na trampolíně a další aktivity pod dohledem trenérů, ubytování v nedalekém Wake Campu i se snídaní, každodenní videokoučink, foto a video výstupy, ceny od sponzorů. Dopravu si každý zajišťuje sám, je možnost domluvit spolujízdu.

Kde:

Jumpark Matylda - odkaz zde.

Ubytování  - odkaz zde.

Vybavení:

Lyže (klidně starší a nemusí být nutně freestylové), helma, lyžáky, vesta a doporučujeme neopren. Vybavení je samozřejmě možné zapůjčit.

Přihlášení, bližší info:

daleckyroman@seznam.cz / +420 739 379 003

Matyldu vřele doporučuje

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Jarní návrat do Laaxu s Joeym van der Meerem

Máme tady další edit od brandu JIberish. Joey van der Meer nás vezme do Laaxu...

Luca Harrington se s tím na finále SuperUnknown 21 nemazal

Zase jedny pohyblivý obrázky z posledního finále SuperUnknown od Level 1...

Finley Melville Ives nás vezme na Mt. Hood

Na oregonský Mt. Hood nás dneska vezme mladá rampová krev v podobě Finley Melville Ivese...