Přesně za týden na nás zaútočí Soldiers 2020

Už se nám to blíží mílovými kroky! Přesně za týden tady máme nejočekávanější víkend roku. Soldiers 2020...

Dech beroucí, neopakovatelné, grandiózní, monumentální, velkolepé… prostě si doplňte nej přívlastek dle vaší nálady a chutě. Tohle všechno čekáme od letošních Soldiers 2020, kteří se už příští týden uhnízdí v Deštném v Orlických horách. Letošní ročník opět zvedá laťku o několik stupínků výš. Celý závod byl totiž povýšen na prestižní FIS Světový pohár v big airu a to ne tak ledajaký. Půjde o konečné finální klání, které určí čerstvé majitele křišťálových glóbů a tudíž celkové vítěze sezóny. Obec v královéhradeckém kraji s necelými šesti sty obyvateli se tak zařadí po bok velikánů jako je italská Modena, čínský Peking a americká Atlanta a bude hostit jeden z našich největších sportovních svátků tohoto roku. A to už sakra má nějakou váhu!

Soldiers 2020 jsou tady!

Co nás všechno čeká?! Bude toho fakt hafo a věřte tomu, že toho budeme mít regulérně plný brejle! Šílený skoky a triky, elektrizující atmosféra, divoká a nekončící afterpárty. Prostě a jednoduše musíme lehce počítat s nečekaným. Celý cirkus nás nebude šetřit už od pátka 28. února, proto určitě doporučujeme hodit v práci na šéfa očko a obstarat si dovču, popřípadě školou povinným sesmolit nějakou tu omluvenku. Samotný závod se spáchá na největším skoku celýho seriálu Světovýho pohára. Hranu odrazu a dopadu bude dělit propastných pětadvacet metrů! Ti nejlepší borci tak budou v klídku rotovat svoje kreace až do třicetimetrové vzdálenosti. To odpovídá délce asi 440 lahváčů vyskládaných za sebou (popřípadě 7 a půl Škodovek Fabie pro lepší představu)…
Na koho se můžeme těšit?! Největšími českými želízky budou určitě reprezentanti Matěj Švancer a Vojta Břeský. Šimon Bartík se díky nedávnému zranění bude muset nejspíš spokojit s rolí diváka. Nechceme ho zbytečně odepisovat jak plastový brčka, ale natržená ledvina je natržená ledvina. Navíc Česká republika jako pořádací země může do startu nasadit dalších pět borců! Jinak po kontrole startovního listu vám můžeme slíbit, že se můžete těšit na všechny ty Harlauty, Goeppery a Bösche. Přesný jména vám hned z fleku nevyslepičíme  ať taky máte nějaké to překvápko. Snad jen prozradíme, že jedna freeski velmoc bude chybět, ale to jejich chyba a mínus. Kdo se jednou zaplete Soldiers, tak je to láska na celej život. V neposlední řadě pak nesmíme zapomenout na něžné pohlaví, které se tady odbude svojí premiéru a dostane se i na tradiční týmovej závod Night Attack..

program závodní...

To samozřejmě není vše! Myslíte si snad, že vás večer po závodech nechají vydechnout? Tak to jste najivnější než českej turista v crocsech na Gerlachovským štítu. K akci podobného typu samozřejmě neodmyslitelně patří večerní „rozumná“ zábava. V Music Parku určitě necháme nejedny taneční střevíce a několik jedinců i pár mozkových buněk. Tohle riziko jsme ale schopni přijmout a podstoupit. Hudební divočinu pak budou krotit hlavně čeští rappeři jako pokérovaná dvojka Yzomandias a Nik Tendo, képo party Dvojlitrboyzz Cashanova Bulhar nebo podještědský Paulie Garand. Svojí hudební troškou do mlýna přispějí i djské stálice jako N´Zym, Akvamen, Forrest Pine či NobodyListen. Tohle bude zkrátka zavánět infarktem! Jako omluvenku bereme leda pohřeb... samozřejmě svůj vlastní, jednosměrnou letenku k souhvězdí Andromedy nebo max pozitivní test na koronavirus… V krajním případě budete moct sledovat závod díky přenosu ČT Sport...

Vidíme se v Deštným a basta!!

program kalební...

Web Soldiers 2020 zde.

Sociální sítě:

Napsal a rozhodně nebude chybět v Deštným

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Letní Mt. Hood od Olivera Hoblitzelleho

Léto na Mt. Hoodu jede i letos...

Mark Ortiz season edit

Jeden punkovej season edit americkýho freeridera Marka Ortize...

Mölltaler Gletscher otevírá v pátek letní snowpark!

Máme skvělou zprávu pro všechny snowboardery & freeskiery! Mölltaler Gletscher už tenhle pátek otevírá letní snowpark! Tenhle ledovec, který leží v rakouských Korutanech vám zatím možná není tolik známý, ale vězte, že to se pravděpodobně v následujících týdnech a měsících změní. Chystají se totiž zajímavé věci!