Příští týden si nás podmaní The Audi Nines 2021

Už příští týden vypuknout letošní The Audi Nines a neměl by u toho chybět Matěj Švancer...

Letošní značně nejistá sezóna míří do svýho finiše. Vlastně my hobby freeskieři jsme si jí ve většině případů užili asi jako vegan komentovanou exkurzi jatek. Jezdění bylo téměř zločin. Aspoň že závodní scéna nabídla nejedu zajímavou událost a milník a některé alpské země ještě také pracují s trochou rozumu a více či méně se tam mohlo jezdit a shredit. Každopádně my se dnes dostáváme k hodně zajímavý a hlavně příjemný informaci. Čeká náš totiž pomyslná třešnička na dortu, zlatý hřeb zimy v podobě The Audi Nines 2021! Čtěte správně! Covid se může snažit seč mu netopýři stačí, ale na jednu z nejočekávanějších akcí sezóny je díky bohu krátký!

The Audi Nines 2021 upoutávka:

Ročník 2021 samozřejmě díky třeskutý situaci bude malinko inovativní a jiný. Tak za prvé premiérově celá akce míří do švýcarských Alp do střediska Crans Montana. Termínově si pak zaškrtněte datum od 7. do 10. dubna, kdy na nás opět bude dotírat freeskiing a snowboarding nejvyšší kvality! Partička šikovných šejprů a stavitelů Schneestern v těchto dnech ve spolupráci s HalvePark už pracuje na setupu, který opět nabídne plno laskominek a chuťovek, na kterých si smlsne pozvaná smetánka jezdců a jezdkyň.
Díky pandemii pro tento ročník padla pravidelná videosoutěž "Become A Nine", což je trošku škoda, ale všichni to chápeme. Díky tomu ale pozvánku kromě léty prověřených jmen dostalo taky několik mladých bombarďáků. A tady to pro nás začíná být značně interesantní, protože kromě třeba Kima Gubsera nebo štyře Isaaca Simhona se v kantonu Valais objeví Matěj Švancer! A vzhledem k tomu že nedávno jako první člověk odjel qaud cork v závodě, tak můžeme od něj čekat jen ty nejšílenější a na hlavu postavený věci! Nezbývá tak než se začít těšit a poctivě sledovat denní novinky, kterými nás praotec celé akce Nico Zacek se sými filmaři, fotografy a riders bude hezky zásobovat! Tohle bude zase MEGA!

Setup:

Pozvaní lyžaři a lyžařky:

Matěj Švancer (CZE), Finn Bilous (NZL), David Wise (USA), Alex Hall (USA), Nico Porteous (NZL), Jesper Tjäder (SWE), Henrik Harlaut (SWE), Kim Gubser (SUI), Quinn Wolferman (USA), Tom Ritsch (AUT), Mathilde Gremaud (SUI), Sarah Hoefflin (SUI), Eileen Gu (CHN), Maggie Voisin (USA), Jennie-Lee Burmansson (SWE), Coline Ballet-Baz (FRA)

Více najdeš na webu a soc. sítích The Audi Nines zde.

index natěšenosti 10/10 má

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Štěpán Hudeček neměl na FIS Světovém poháru v Mammothu svůj den

V americkém Mammothu pokračuje letošní FIS Světový pohár a my máme za sebou kvaldu rampy i slopestylu...

Øystein Bråten si v novém editu vychutnává streety i park

Øystein Bråten má venku novej edit, kde se nám ukáže hlavně v ulicích a parku na KImbo Sessions...

Max Palm a Addison Rafford vítězi úvodní Freeride World Tour 2023

V neděli do toho konečně vlítla letošní Freeride World Tour 2023. Pojďme závod ve španělských Pyrenejích zkontrolovat...