Propozice: O´Neill Czech Freeski Tour 2020

Stejně jako minulé zimy i letos se můžete těšit na tradiční sérii O´Neill Czech Freeski Tour. Co všechno nás v jejím rámci čeká a nemine vám prozradíme právě dnes!

Hory pomalu ale jistě zasypávají první sněhové vločky, které snad již vydrží po zbytek sezóny a první areály již spustily svůj provoz. Ideální doba zveřejnit první informace o letošní české závodní sezóně. Letos se opět chystá český pohár ve freeski slopestyle O'Neill Czech Freeski Tour 2020

Svaz lyžařů ČR ve spolupráci s největším českým webem o FReeski lyžování freeride.cz/ski, generálním partnerem akce O'Neill přináší již sedmý ročník série freeski závodů po českých resortech s názvem O'Neill Czech Freeski Tour 2020. Akce se bude konat postupně ve 3 českých resortech – v oblíbeném areálu Deštné v Orlických horách, premiérově se pojede big air ve Špindlerově Mlýně a vše zakončí Mistrovství ČR v oblíbeném snowparku Freestyle area Vítkovice v Krkonoších. 

O´Neill Czech Freeski Tour 2019

Těšit se můžete na věcné ceny od partnerů závodů O'Neill – freeski a longboard shop Snowpanic.cz a legendární freeski značky Armada, prodejce sportovních potřeb Sportisimo, Molo, Adrex.com a nově také od Freeskier.cz. Díky generálnímu partnerství s O'Neill se vítězové každého závodu mohou těšit na vouchery k nákupu oblečení v prodejnách O´Neill, Molo nebo Sportisimo. Energii ti doplní sušenky Corny a křídla dodá Red Bull.
O'Neill Czech Freeski Tour 2020 je určen všem jezdcům a jezdkyním na lyžích za účelem propagace sportu zvaném freeskiing a hledání talentů do již existující české freeski reprezentace, jejíž členové se představili dokonce i na ZOH v Sochi 2014, kde náš nejlepší závodník/olympionik Marek Skála obsadil ve světové konkurenci báječné 24.místo. Díky závodům semlžete vytáhnout až k těm nejlepších, kteří mají možnost připojit se k tréninkům české reprezentace, což jim umožní další zdokonalování jezdeckých dovedností.

Místa a datum konání:

Český pohár ve slopestylu Deštné v Orlických horách: 18. 1. 2020 (sobota)
Český pohár v big airu Špindlerův Mlýn: 26. 1. 2020 (neděle)
MČR ve slopestylu Freestyle Area Vítkovice: 23. 2. 2020 (neděle)

Celkem se letos pojedou 3 zastávky Českého poháru. Závodů českého poháru se může zúčastnit kdokoliv (není potřeba FIS kód). Závodníci budou rozděleni do kategorií děti, junioři, muži, ženy. 

Těšíme se na vás!

Web O´Neill Czech Freeski Tour 2019 najdeš zde , Facebook page tady.

Napsal

FReeride.cz/FREESKI
Další články autora

Další zajímavé články

Ikona skialpinismu Hilaree Nelson zahynula na osmitisícovce Manaslu

Smutná zpráva dnes dorazila z Himalájí, kde zahynula legendární lyžařka a horolezkyně Hilaree Nelson. RIP...

Bláznivej Camden Williams a jeho vzpomínka na finále SuperUnkown XIX.

Camden Williams nás vrátí na finále letošních SuperUnknown XIX. od Level 1...

Line Skis banda nás na jedenáct minut vezme do Crans Montany

Line Ski tým si na jaře užíval ve Švýcarsku a to nemůže zůstat bez video odezvy...