Report: SLVSH Cup Sierra at Tahoe 2020

První SLVSH Cup sezóny máme za sebou! A teď se podíváme na všechny souboje v Sierra at Tahoe...

Chybí vám poslední týdny delikátní souboje od SLVSH?! Věřte tomu, že pánové se rozhodně neflákali někde v Karibiku s drinkem v jedné a s vnadnou blondýnkou v druhé ruce. Naopak. Poctivě makali. Zaměstnal je totiž první SLVSH Cup roku 2020 a vlastně celé sezóny. Místem činu se stal zaoceánský snowpark v Sierra at Tahoe v Kalifornii, kam si pozvali náruživou osmičku lyžníků. Ti vytvořili klasickýho pavouka, kde nás čekaly čtyři souboje v rámci prvního kole, následné semifinále a rozhodující souboj o konečnej třetí flek a hlavně velký finále nejlepší dvojky.

Mezi jezdci se objevili hlavně domácí borci. Americký jména jako Quinn Wolferman, Hunter Hess, Cody LaPlante a sám autor projektu Joss Christensen (nahradil Codyho Raye) určitě znáte z nejednoho světovýho závodu popřípadě nějakýho toho líbivýho editu. K nim se pak připojila dvojka Corey Jackson a mladík Zane Severson. Ty navíc doplnila kanadská legenda a jeden z nejoriginálnějších jezdců ve hře Vincent Gagnier. Evropská scéna pak byla reprezentována pouze jedním adeptem. Byl jím norskej jibovej čaroděj Siver Voll. Teď už jen stačilo rozlosovat dvojce a mohlo se jít battlit.

SLVSH Cup v Sierra at Tahoe

A vy si teď pohodlně usaďte, nezapomeňte na kilovej popcorn a dvoulitrovou kolču, protože si projedeme všech osm soubojů, který SLVSH Cup Sierra at Tahoe 2020 nabídnul. A věřte tomu, že je rozhodně na co koukat! Jdeme na to... 

První kolo:

Quinn Wolferman vs. Cody LaPlante:

Corey Jackson vs. Siver Voll:

Hunter Hess vs. Zane Severson:

Joss Christensen vs. Vincent Gagnier:

Semifinále:

Quinn Wolferman vs. Hunter Hess:

Vincent Gagnier vs. Siver Voll:

O 3. místo:

Hunter Hess vs. Siver Voll:

Finále:

Quinn Wolferman vs. Vincent Gagnier:

Web SLVSH najdeš zde.

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Jarní várka stylu od Buldozlife crew z Alaïa Parks

Banda Buldozlife nás vezme do nový jarní destinace Alaïa Parks v Crans Montaně...

Street fandy potěší Max Siudak s editem "Mill Of Release"

Maximus Siudak přichází s menším urban videem "Mill Of Release"...