Rip Curl Premiere Night Prague už v pátek v Klubovně 2. Patro!

Už tento pátek 7. prosince se v prostorách pražské Klubovny 2. Patro uskuteční Rip Curl Premiere Night Prague 2018. Během akce si budete moci užít projekci nového freeski filmu SKI VACATION od Raphaela Wenhofera a surfový film The Search, za kterými stojí Mason Ho a Mick Fanning.

O jaké filmy jde?

Prvním filmem je nový počin rakouského lyžaře Raphaela Webhofera, který pochází z tyrolského Innsbrucku. Jeho film SKI VACATION je stopáží kratší, o to víc je však plný legrace. Raphael se totiž, jakožto jeden z nejlepších freeride jezdců současnosti, rozhodl pojmout svůj nový film poněkud komediálně a zaručit tak, že o smích bude postaráno.

Dále proběhne projekce surf filmu THE SEARCH BY MASON HO, který nás zavede za těmi nejzajímavějšími místy a zážitky, které surfaři z Rip Curl teamu navštívili a zažili. Těšit se můžete na luxusní surfové záběry, na kterých kromě hlavního představitele a jednoho z nejlepších surfařů světa Masona Ho, uvidíte i další členy nekonečné výpravy za těmi nejlepšími vlnami na planetě.

Kdy a kde akce proběhne?

Vstup na premiérový večer bude do Klubovny 2. patro (Dlouhá 37, Praha 1) od 20:00. Projekce filmů odstartuje ve 22:30. Doplňkový program poběží po celou dobu akce. Vyhlášení tomboly proběhne o půlnoci. Stejně tak i start afterparty.

Co se bude na akci dále dít?

Kromě projekce filmů se můžou návštěvníci těšit na Red Bull Saurus auto, které bude hrát ve dvoře před Klubovnou 2. patro a prvních 50 návštěvníků navíc hned po vstupu obdrží dárek od firmy Rip Curl. Dále bude pro všechny příchozí připraven balanční koutek od partnera akce Woodboards, ve kterém si bude moci každý vyzkoušet svůj balanc na originálních balančních deskách z Česka a vyhrát v soutěži věcné ceny. Proběhne také tradiční tombola o spoustu zajímavých cen od partnerů akce. S úderem půlnoci pak odstartuje afterparty DJ Hlava.

Více informací:
Facebooková událost akce
Facebooková stránka českého zastoupení firmy Rip Curl
Instagram profil českého zastoupení firmy Rip Curl

Partneři akce:
Tornadoshop.cz, Red Bull, Woodboards, Fuji Instax, Surf Arena

Mediální partneři:
Freeride.cz/ski, Surfr.cz, Boardmag.cz, Freeskier.cz, Prima COOL

Další zajímavé články

První ryze freeski mixtape z The Audi Nines 2019 je palba

Držte si klobouky!! První ofiko mixtape z The Audi Nines 2019 s přívlastkem jenom freeski je totiž strašná řacha!

Hokejová poprava. V zápase roku freeskieři deklasovali snowboardisty!

Hokejový zápas roku je za námi! Minulý pátek proti sobě nastoupili týmy freeskierů a snowboardistů a atmosféra by se dala krájet. My jsme na místě nemohli chybět...

No Agenda - epizoda 4 s Troyem Murphym

Freerider Troy Murphy nás ve čtvrtým díle No Agenda vezme na Aljašku....