SHRED VACATION 2020: V K2 snowparku Vítkovice bude hořet, a to doslova!

Koronavirus nekoronavirus Shred Vacation 2020 se nevzdává!! Naše srdeční záležitost je opět po roce zpět a od 20. března nás bude drtit ve Vítkovicích...

Nebudeme si nic nalhávat, nad letošním, čti čtvrtým, ročníkem naší vaší oblíbené zimní akce SHRED VACATION, která uzavírá zimní sezónu visel dlouho otazník. Pokud ale právě čtete tento text, vězte, že otazník se změnil na vichřičník a před ním datum 20.-22.3.2020!!! Letošní rádoby zima a navzdory tomu překvapivě akcemi nabitý březnový kalendář, nám vůbec nehrály do karet. A to ani nezmiňujeme, že nám rozkopali ve Vítkovicích celou plochu, na které se v minulosti v party stanu děly (ne)zapomenutelné věci. Sněhu na českých kopcích jsme letos také moc neviděli, takže už to vypadalo, že letošní ročník odpískáme. Ale to by nesměla být parta srdcařů Freestyle Area a Vítkovický K2 snowpark.

Nicméně nakonec jsme samozřejmě s radostí podlehli tlakům ze strany riderů a fanoušků téhle eskapády na horách a přeci jen jsme si řekli, že by ta zima bez pořádného shredu ve Vítkovicích nebyla prostě kompletní.

Proto jsme se rozhodli, že spácháme SHRED VACATION v duchu hesla „jako za starejch“ a uděláme si to pěkně po svým. Na co se teda můžete těšit?

SNOWPARK

Letošní zima nám toho moc nenadělila, ale i kdybychom se měli válet v blátě, tak Freestyle Area crew pro všechny ridery připraví vymazlený SHRED snowpark ve vší parádě tak, jako tomu bylo každý rok! Můžete se těšit na Toi Toi kadibudku, bazének, pooljamy, vidle a lopaty, oheň a spousty dalších shreďáckých záležitostí. Od pátku do neděle nás tak čeká samozřejmě SHRED ALL DAY, hudba a DJs s výhledem na divočinu z Red Bull Sauruse přímo ve snowparku a hlavně velká pohoda „jako za starejch“.

Celý sobotní den se již tradičně ponese ve stylu spousty různých contestů o věcné ceny a na sobotní večer pak připravíme večerní SNB/FREESKI night shooting a bestrick v jedné masivní vlně.

PARTY JAKO ZA STAREJCH

(Bohužel) letos nebudeme mít party stan. Nemáme totiž ani místo kde ho postavit, ale to neznamená že nebudeme tančit, k tomu ostatně budete mít příležitost přes den i v noci! Každý rok patří akce SHRED VACATION k jednomu z nejvydatnějších víkendů celé zimy, moudří vědí :-)

Jak známo z minulosti, je to náročný. Celý den musíš shredit ve vyvoněným snowparku a večer tě čeká náročnej mejdan! Takhle to dáš dva dny po sobě a seš rád, že v neděli jedeš domů. Někteří si pro jistotu berou volno ještě celý další týden.

Letošní párty jsme se rozhodli propojit s místním SHAPERS BISTREM a bráškama Klímákama ze SNOWBOARD FREESTYLE HOUSE. A jelikož si kluci převzali legendární maringotku pod sebe, máme letos možnost před nově zrekonstruovaným SHAPERS BISTREM vytvořit jedinečný párty zázemí, kdy oba večery pojedeme v hesle: Jak za starejch! No a s ohledem na eliminaci rušení nočního klidu se může kdokoliv přemístit později právě k bros Klímos.

Před Shapers bistrem vyroste zóna z palet s obřím ohništěm, přiděláme bar a na bistro se pokusíme napojit menší párty stan jako zázemí! Samozřejmě nebudou chybět ani oblíbený DJ’s a jejich zvukový velín, tedy Red Bull Saurus. O pitný režim se postará stánek s pivkem Excelent a energií nabitá lednice Red Bull

Takže pokud ti letošní zimu chyběla akce, kde si můžeš zashredit v jedinečnym snowparku a večer se urvat jak hovado a nikdo to řešit nebude, protože si stejně nikdo nic nepamatuje, tak letošní SHRED VACATION je pro tebe ideální volbou!

Na závěr díky dlouhodobým podporovatelům této nejen obzvlášť vypečené akce, ale celého snowparku a navazujících eventů: K2, G-shock, Dakine, Horsefeathers, Sencor, Red BullExcelent.

LOŇSKÉ AFTERMOVIE:

Vydal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Trollhaugen: Human Being - epizoda 3

Třetí návštěva snowparku v Trollhaugen Troll ve společnosti série Human Being je právě tady...

Burrrlapz crew se porochní v prašanu ve videu "Beat Pad"

Oblíbenci z party Burrrlapz nás vezmou zaprášit do Revelstoke...

Podcast Tupý Hrany poctil návštěvou Dan Hanka

Sedmá epizoda Tupých Hran je tady a jako spešl guest se dneska objeví Daniel Hanka...