Šimba a Króča si čtyřicátý Tupý Hrany kradou pro sebe

Tupý Hrany číslo čtyřicet jsou tady. Sice bez host, ale zase čistě o freeskiingu...

Čtyřicítka to už je slušný numero. Právě k této číslovce se tento týden dobrodila dvojka Šimon Bartík a Tomáš Kroczek se svým (nejen) lyžařským podcastem Tupý Hrany. Pánové nedávno se svým projektem oslavili první narozky a teď směle pokračují v krasojízdě. Jubilejní epizoda se tentokrát odehraje bez hosta. Znáte to... Covid, karantény a podobný omezení jsou prsotě trochu svazující, ale rozhodně není na škodu, poslechnout si jen dva hlavní autory. A to by v tom byl čert, aby se nebavili o něčem jiným než freeskiingu! Dnes tedy ostatní sporty prominou, ale jde se lyžovat!

Króča a Šimba se rozhodně během zimy neflákaj a poctivě jezděj hlavně po alpských vrcholcích. Na začátku nám tak vybrebentí, kde se poslední dny a týdny nacházeli a zabřednou taky na naší kultovní a dnes už bývalou rubriku Freeride.cz Parks Info. No a pak už to jednoznačně stočí na Olympiádu v Pekingu, kterou proberou malinko důkladněji. Vrhnou se nejen na samotnou Čínu nebo kvóty pro jezdce, ale rozeberou namátkou taky garderóbu startujících a neuniknou nám ani jejich tipy na vítěze. No a nesmí opomenout ani krádež na X Games, kde Matějovi Švancerovi jaksi odpárali zlato. Kluky samozřejmě můžeš finančně podpořit na HeroHero a teď už si to nasyp do zvukovodů!

TUPÝ HRANY najdeš taky na Soundcloudu atd...

uši si epizodou vymáchal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Max Palm a Addison Rafford vítězi úvodní Freeride World Tour 2023

V neděli do toho konečně vlítla letošní Freeride World Tour 2023. Pojďme závod ve španělských Pyrenejích zkontrolovat...

Večerní epizoda RCFS s Willem Wessonem a spol

Will Wesson potěší novým dílem jeho DIY série RCFS...

X Games 2023 pod lupou

Pojďme si pořádně projet, co všechno se o víkendu událo a dělo na letošních X Games 2023!