Šimba a Króča si čtyřicátý Tupý Hrany kradou pro sebe

Tupý Hrany číslo čtyřicet jsou tady. Sice bez host, ale zase čistě o freeskiingu...

Čtyřicítka to už je slušný numero. Právě k této číslovce se tento týden dobrodila dvojka Šimon Bartík a Tomáš Kroczek se svým (nejen) lyžařským podcastem Tupý Hrany. Pánové nedávno se svým projektem oslavili první narozky a teď směle pokračují v krasojízdě. Jubilejní epizoda se tentokrát odehraje bez hosta. Znáte to... Covid, karantény a podobný omezení jsou prsotě trochu svazující, ale rozhodně není na škodu, poslechnout si jen dva hlavní autory. A to by v tom byl čert, aby se nebavili o něčem jiným než freeskiingu! Dnes tedy ostatní sporty prominou, ale jde se lyžovat!

Króča a Šimba se rozhodně během zimy neflákaj a poctivě jezděj hlavně po alpských vrcholcích. Na začátku nám tak vybrebentí, kde se poslední dny a týdny nacházeli a zabřednou taky na naší kultovní a dnes už bývalou rubriku Freeride.cz Parks Info. No a pak už to jednoznačně stočí na Olympiádu v Pekingu, kterou proberou malinko důkladněji. Vrhnou se nejen na samotnou Čínu nebo kvóty pro jezdce, ale rozeberou namátkou taky garderóbu startujících a neuniknou nám ani jejich tipy na vítěze. No a nesmí opomenout ani krádež na X Games, kde Matějovi Švancerovi jaksi odpárali zlato. Kluky samozřejmě můžeš finančně podpořit na HeroHero a teď už si to nasyp do zvukovodů!

TUPÝ HRANY najdeš taky na Soundcloudu atd...

uši si epizodou vymáchal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Teton Gravity na podzim udeří filmem "Magic Hour"

Nový film chystají pánové z Teton Gravity Research a dneska nám ho představí ve svojí upoutávce...

Report: Narvik, dostupná perla Norska

Lyžování za polárním kruhem zní jako skvělý zážitek, stojí to ale fakt za to? Jak je to s náročností terénu, potřebnou úrovní lyžování, ale i s financemi jsme se rozhodli zjistit na přelomu února a března.

Veteráni z Matchstick Productions vypustili trailer na film "Anywhere From Here"

Legendární produkce MSP ani letos nezklame a pošle ven film "Anywhere From Here"...