Šimba a Vojcek zítra naskočí do Světovýho poháru v Seiser Almu
16.1.2020

FIS Světový pohár pokračuje už zítra v Seiser Almu a Češi u toho nebudou chybět...
Obě dvě naše želízka v ohni se objeví v heatu číslo jedna. Na rozdíl od závodu v Pyrenejích je už na startu i několik velkých jmen z USA, která minule chyběla. Vojcek se pak do závodu naskočí jako sedmnáctej rider, Šimba první heat stylově uzavře. Start je v plánu v 09:40 a na FISovejch webovkách budeme moci sledovat aspoň live score, když už nic jinýho (závod najdem zde). Abychom pak nezapomněli na dámy, tak ty jedou o osm finálových míst a na apeniský poloostrov jich dorazilo cekem sedmnáct. Nezbejvá tak,než držet našemu duu všechny palce, co máme…



