Šimba chystá video „Slav in America“

Šimon Bartík letos vyrazil za oceán a nezůstane to bez odezvy! Připravuje totiž video „Slav in America“ a my teď jukneme na teaser.

Šimon Bartík letos vyrazil za oceán do Améru. To už jste určitě zaregistrovali. Šimbovi se totiž konečně podařilo prokousat do desetičlennýho finále prestižní soutěže SuperUnknown od Level 1 Productions. Díky tomu ho čekal v colorádským Winter Parku finálový týden. Celkovým vítězem se sice nestal, ale zážitků má určitě plnou nůši. Stihl totiž taky ještě s partou pojezdit ve známým Mammothu a to samozřejmě není všechno. Šimba teďka posbíral svoje zaoceánský záběry a výsledkem bude video „Slav in America“!

To bude mít premiéru na pražský akci Freeski Premiere, která se 3. října uskuteční na lodi Altenburg 1964. Datum si tak tučným písmem zapište do deníčku. O celý týhle srandě Vás ještě budeme určitě informovat! Teď si zatím dejte teaser na Šimbův počin, kterej pořádně navnadí!

„Slav in America“ teaser od Šimona Bartíka:

Další zajímavé články

Víkend 13.-15. března patří akci sezóny - Bukovka Winter Fest 2026!

Bukovka Winter Fest 2026 je víkendový zimní festival v Horském resortu Buková hora, který spojuje snowboarding, contesty, testování vybavení a silný hudební line-up do jednoho nabitého víkendu. Z původní lokální session vyrostl event s evropským přesahem, kde se na jednom místě potkávají amatéři i PRO rideři. Přes den tě čekají závody a doprovodný program zdarma, večer pak velké party nights s výraznými jmény domácí i zahraniční scény. Pokud hledáš kombinaci ježdění, progresu a festivalové atmosféry, tohle je jeden z vrcholů zimní sezóny 2026.

Olympiáda 2026: Bigairovou šílenost si osvojili Tormod Frostad a Megan Oldham

Olympijské hry 2026 zažili nejbláznivější big air v historii!!

Video "Visions From The North" nabízí portrét Etienna Geoffroy-Gagnona

Pojď si dát portrét jednoho kanadskýho sympaťáka...