Šimba chystá video „Slav in America“

Šimon Bartík letos vyrazil za oceán a nezůstane to bez odezvy! Připravuje totiž video „Slav in America“ a my teď jukneme na teaser.

Šimon Bartík letos vyrazil za oceán do Améru. To už jste určitě zaregistrovali. Šimbovi se totiž konečně podařilo prokousat do desetičlennýho finále prestižní soutěže SuperUnknown od Level 1 Productions. Díky tomu ho čekal v colorádským Winter Parku finálový týden. Celkovým vítězem se sice nestal, ale zážitků má určitě plnou nůši. Stihl totiž taky ještě s partou pojezdit ve známým Mammothu a to samozřejmě není všechno. Šimba teďka posbíral svoje zaoceánský záběry a výsledkem bude video „Slav in America“!

To bude mít premiéru na pražský akci Freeski Premiere, která se 3. října uskuteční na lodi Altenburg 1964. Datum si tak tučným písmem zapište do deníčku. O celý týhle srandě Vás ještě budeme určitě informovat! Teď si zatím dejte teaser na Šimbův počin, kterej pořádně navnadí!

„Slav in America“ teaser od Šimona Bartíka:

Další zajímavé články

Micah Evangelista season edit

Micah Evangelista sice není nejznámejší americkej freerider, ale jeho epesní season edit na 100% za zkouknutí to stojí!

„Interpretation“ full movie od The Bunch

Kdo miluje skandinávský shreďáky musí milovat partu The Bunch! Venku mají loňskej film "Interpretation" a to znamená, že se nebudeme nudit!

Jacob Wester oslavil jubileum videem „Full Circle“

Jacob Wester si už patnáct let užívá života jako profi freeskier. Ke svýmu výročí tak vydal video "Full Circle".