Šimbovo video „Slav in America“

Šimon Bartík letos konečně zavítal za velkou louži na finále SuperUnknow. Z tripu se dovezl plno materiálu a díky tomu vznikla tahle pecka, která nese jméno „Slav in America“!

Už jsme sice o tom psali nejmíň tisíckrát, ale určitě se dneska nikdo neurazí, když to zmíníme po tisíci prví. Šimon Bartík alias Šimba si letos splnil jeden ze svých velkých snů, když se konečně úspěšně prokousal do finále prestižní videosoutěže SuperUnknown od kluků z Level 1 Productions. Tuhle metu naplnil mimochodem už loni, jenže zranění jeho plány zametlo pod koberec. Tentokrát na překážky nebyl čas  a Šimba konečně mohl vyrazit na finálový týden do Colordoa do resortu Winter Park, kde se sešlo všech deset letošních finalistů.

Pražskej čahoun sice nakonec nevyhrál, když si korunu na hlavu posadil Švýcar Remco Kayser. Zážitků má ale na rozdávání. A když už se člověk dostane ze oceán, tak se toho musí využít. Stihl tak taky pojezdit v provařeným parku v Mammothu a podíval se i do střediska A-​Basin. Nejlepší pro nás na tom ale je, že hlavně posbíral všechny možný i nemožný záběry, který sestříhal do parádního videa „Slav in America“. Kdo trestuhodně prošvihl minulý týden pražskou premiéru, tak musí teď napravit! Tenhle amrickej trip se prostě a jednoduše povedl a video jakbysmet!

Jezdci: Šimon BartíkJessy Desjardins, Remco Kayser, Phil Gauchier, Phil Clairoux, Ethan Swadburg, Gavin Rudy, Mike Cappola, Sam Zahner

Kamera: Josh Berman, Jonny Durst, Carlo L. Mion, Daniel Kushnarevich, Ian Avery-​Leaf, Evan Heath, Ethan Simmons, Milan Formánek

Střih: Šimon Bartík

„Slav in America“ by Šimon Bartík:

Další zajímavé články

První video z Momentum Ski Camps 2019

Poprví letos vyrazíme na známý Momentum Ski Campy do Whistleru...

Emma Dahlström ukončila závodní kariéru

Další velké jméno opouští závodní freeskiing. Další placku už do sbírky nepřidá Švédka Emma Dahlström...

Dakota Connole season edit

Letošní seznam season editů nám svým příspěvkem rozšiřuje Dakota Connole...