Sobotní O'Neill Czech Freski Tour v Deštném se i přes sněhovou bídu uskuteční

I přesto, že sněhu je jako šafránu, tak se v sobotu sejdeme na O'Neill Czech Freeski Tour i když v malinko menším provedení...

Při pohledu z okna je to jasný. Zima má letos kvalitu asi jako hluchej při tichý poště. Ale nebudeme plakat nad rozlitým mlíkem. O tomto víkendu má odstartoval letní O'Neill Czech Freeski Tour v oblíbeným Deštném v Orlických horách. Každýmu je asi jasný, že podmínky zrovna nebudou jako vystřižený z encyklopedie. Nicméně už teď víme, že celá akcička se uskuteční, i když pochopitelně malinko ve změněné podobě. Postavit totiž trať na slopestyle je úkol, kterej by nedal ani MacGyver.

Na co se tedy můžete těšit? Šejpři z Your Parku postaví aspoň na tom zrnku sněhu, co ostal dvě jibové překážky na šlapačku, které se stanou epicentrem celé soboty 18. ledna. Abychom splnili normu a mohli rozdat body do celkového hodnocení českého poháru, tak se nejprve odjedou dvě závodní kola, která se klasicky vyhodnotí a z nichž se upečou výsledky. Pak už nás bude čekat ta pohodová a funny část, kdy se pojede klasickej jamík formou cash for trick. Ti úspěšnější si tak odnesou nějakou tu kačku na buřta, limču nebo pivko dle chuti a věku v občanským průkazu. Na nějaké startovné tedy zapomeňte, jediný co budeme potřebovat je kilíčko jako záloha za dres.

Nepřijdete tak ani o ceny od sponzorů O'Neill, Snowpanic.cz, Armada, Dakine, Adrex.com, Freeskier.cz, Molo, Sportisimo a energii na svahu dodá Corny a okřídlený Red Bull. Vidíme se tedy v sobotu v Deštném v Orlickejch!

Sobotní harmonogram 18.1 ledna 2020: 

09:00-10:00 registrace u baru Dvojka
10:00-10:50 trénink
10:50-11:00 riders meeting
11:00-12:45 kvalifikace
13:30-14:30 finále
15:00- vyhlášení vítězů

Web O'Neill Czech Freeski Tour najdeš zde, Facebookovou událost pak tady.

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Teal Harle a jeho brácha zaprášili v Revelstoke

Teal Harle a jeho do teď neznámý brácha vyrazili polechtat prašan v Britský Kolumbii...

Report: Freeride World Tour 2020 v Hakubě

Milovníci prašanu se dočkali! Letošní Freeride Wolrd Tour odstartovala v japonské Hakubě a my si první závod shrneme...

Report: Loser Altaussee trip se Snowpigs.cz

Parta Snowpigs.cz jede jak formule jedna. Máme tady od nich další report ze střediska Loser Altaussee...