Sobotní O'Neill Czech Freski Tour v Deštném se i přes sněhovou bídu uskuteční

I přesto, že sněhu je jako šafránu, tak se v sobotu sejdeme na O'Neill Czech Freeski Tour i když v malinko menším provedení...

Při pohledu z okna je to jasný. Zima má letos kvalitu asi jako hluchej při tichý poště. Ale nebudeme plakat nad rozlitým mlíkem. O tomto víkendu má odstartoval letní O'Neill Czech Freeski Tour v oblíbeným Deštném v Orlických horách. Každýmu je asi jasný, že podmínky zrovna nebudou jako vystřižený z encyklopedie. Nicméně už teď víme, že celá akcička se uskuteční, i když pochopitelně malinko ve změněné podobě. Postavit totiž trať na slopestyle je úkol, kterej by nedal ani MacGyver.

Na co se tedy můžete těšit? Šejpři z Your Parku postaví aspoň na tom zrnku sněhu, co ostal dvě jibové překážky na šlapačku, které se stanou epicentrem celé soboty 18. ledna. Abychom splnili normu a mohli rozdat body do celkového hodnocení českého poháru, tak se nejprve odjedou dvě závodní kola, která se klasicky vyhodnotí a z nichž se upečou výsledky. Pak už nás bude čekat ta pohodová a funny část, kdy se pojede klasickej jamík formou cash for trick. Ti úspěšnější si tak odnesou nějakou tu kačku na buřta, limču nebo pivko dle chuti a věku v občanským průkazu. Na nějaké startovné tedy zapomeňte, jediný co budeme potřebovat je kilíčko jako záloha za dres.

Nepřijdete tak ani o ceny od sponzorů O'Neill, Snowpanic.cz, Armada, Dakine, Adrex.com, Freeskier.cz, Molo, Sportisimo a energii na svahu dodá Corny a okřídlený Red Bull. Vidíme se tedy v sobotu v Deštném v Orlickejch!

Sobotní harmonogram 18.1 ledna 2020: 

09:00-10:00 registrace u baru Dvojka
10:00-10:50 trénink
10:50-11:00 riders meeting
11:00-12:45 kvalifikace
13:30-14:30 finále
15:00- vyhlášení vítězů

Web O'Neill Czech Freeski Tour najdeš zde, Facebookovou událost pak tady.

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Letní Mt. Hood od Olivera Hoblitzelleho

Léto na Mt. Hoodu jede i letos...

Mark Ortiz season edit

Jeden punkovej season edit americkýho freeridera Marka Ortize...

Mölltaler Gletscher otevírá v pátek letní snowpark!

Máme skvělou zprávu pro všechny snowboardery & freeskiery! Mölltaler Gletscher už tenhle pátek otevírá letní snowpark! Tenhle ledovec, který leží v rakouských Korutanech vám zatím možná není tolik známý, ale vězte, že to se pravděpodobně v následujících týdnech a měsících změní. Chystají se totiž zajímavé věci!