„South Lines 2017“ full movie

Adria Millan, Aymar Navarro a filmař Txema Trull trávili loňský léto v Jižní Americe a výsledkem je tahle dvacetiminutová paráda „South Lines 2017“ plná freeridových orgií.

Jak může vypadat snový léto z pohledu milovníka tun prašanu nám předvede španělský duo freeriderů Adria MillanAymar Navarro. Stejně jako loni i letos tahle dvojka společně s kameramanem Txemou Trullem připravila dvacetiminutovej filmek, kterej mapuje jejich loňský léto v Jižní Americe. Nezměnil se ani název, takže celou parádu najdeme pod titulem „South Lines 2017“.

Mezi destinacemi, který navštívíme najdeme nejprve Chile a lokalita Farellones, pak si odskočíme do Argentiny do Patagonie a na závěr ještě jukneme do regionu Cuyo. Kromě hlavní dvojky se taky předvedou lyžaří Sascha Geist a Amík Dorian Densmore. Mihne se pak i boarďák Alejo Sanchez. Nezbejvá než se pohodlně usadit a tiše závidět…

„South Lines 2017“ full movie: 

Další zajímavé články

Češi bodovali na Jib King 2018 v Absolut Parku

O víkendu se v Absolut Parku uskutečnila akce Jib King 2018 a naši lyžníci byli hodně vidět!

Dew Tour 2018: Alex Ferreira vládcem superpipe

Tečku za letošní Dew Tour udělala pánská modified superpipe. My tu máme výsledky.

Ježíšek přináší FR kulichy!

Sháníš ještě pro někoho kolem sebe vánoční dárek a nemáš nápad? Máme tu pro tebe super tip. Objednej si kulich Freeride.cz, udělej někomu radost a podpoř svůj oblíbený online magazín!