Srdcař Jirka Volák rozvířil 47. Tupý Hrany

Konečně k mikrofonu do Tupých Hran dorazil Jirka Volák a my si poslechneme jednu z českých legend našeho sportu...

Ani se nenadějeme a duo Šimon Bartík a Tom Kroczek budou slavit jubilejní padesátou epizodu svýho podcastu Tupý Hrany. Už se totiž ke kulatýmu číslu blíží mílovými kroky. Zatím jejich poslední počin nese číslo 47, takže na těch pět desítek se už musej dokodrcat, i kdyby to měli vzít po čtyřech! Pokud kluky posloucháte pravidelně, tak se určitě nestyďte poslat jim hlas do soutěže Podcast roku (Vidíš, já to ještě neudělal...). No a jestli si chcete užívat i bonusový materiál a další vymoženosti, tak určitě zabruště na portál HeroHero, kde je můžete každý měsíc pár drobnými podpořit a určitě to přinese radost oběma stranám...

Tupý Hrany a Dědek

Teď už ale k dnešní epizodě, která je pro nás freeskiery opravda lahůdková! Pánové se totiž konečně sešli s Jirkou Volákem alias Dědkem! Pokud by měl někdo dostat titul srdcař našeho sportu, tak je to právě borec z Kroměříže. Vzhledem k tomu, že Dědek se lopotí ve světě našeho sportu už více jak dvacet let, tak má opravdu plno historek a zkušeností, který si nechce nechat jen pro svoje potěšení. Poodhalí nám svoje začátky, a jak se mu třeba krásně povedl první cork 720, prozradí proč měl smůlu v reprezentaci nebo jak s Robholem kroužili kolem  nikdy nekončíciho města Ausfahrt v Rakousku. Dojde také na jeho lyžařské dítka, kterými jsou knížka o freeskiingu a legendární akce Krom Wars. V neposlední řadě pak nesmíme vynechat jeho aktuální zajímavou pracovní pozici. Na živobytí si totiž vydělává jako trenér německý reprezentace. Zkrátka a dobře je toho zase až nad hlavu, tak už si to vmáčkni do sluchovodů!

TUPÝ HRANY najdeš taky na Soundcloudu atd...

ještě jedny Krom Wars by přivíta taky...

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Jarní várka stylu od Buldozlife crew z Alaïa Parks

Banda Buldozlife nás vezme do nový jarní destinace Alaïa Parks v Crans Montaně...

Street fandy potěší Max Siudak s editem "Mill Of Release"

Maximus Siudak přichází s menším urban videem "Mill Of Release"...