SuperUnknown XIX. odtajnilo šestici dámských semifinalistek

Zníme první semifinalisty letošních SuperUnknown XIX: od Level 1 Productions...

Za chvíli nás do svých sítí lapí duben, a to znamená, že za humny je každoroční rozptýlení v podobě populární soutěže SuperUnknown od kultovních hošanů z Level 1 Productions. A protože se letos uskuteční už neuvěřitelný devatenáctý ročník, tak si nemůžeme odpustit jeho označení XIX.! Basic info o letošnímu pokračování jsme si tady u nás na stránkách už načrtli. Ten, kdo zkusil drze poslat svoje soutěžní video, tak teď možná bude nervózní jak krocan na díkuvzdání. Do letošního finále, které se uskuteční v druhé půli května v kalifornském Mammothu, se totiž nakonec podívá desítka chlapáku a pětice žen. Celkem devět finalistů a čtyři finalistky postoupí z frcu rovnou. Poslední dvě místa pak zalátují právě dvě jména ze semifinalistů, kteří vyfásnou divokou kartu. A na jejím udílení se můžeme podílet i my všichni obyčejní freeskieři z davu. Od 6. do 10. dubna bude otevřeno veřejné hlasování.

Teď to jen chce vědět, pro koho lze hlasovat. Pánská šestnáctka semifinalistů je zatím zahalena tajemstvím, ale právě dnes se odhalila šestice freeskierek! Ta nejšťastnější se pak bude moci pakovat na velké finále. A koho pánové vybrali? Vesměs ne příliš provařený jména. Zkontrolujeme skills trojici Američnaek ve složení Alexa Juncaj, Drew Hooker a Laura Sullivan. Kanadské javorové listy reprezentuje Shonny Charbonneau a starou dobru Evropu zastupuje švýcarsko-švédský duet Elsa Sjoestedt a Johanna Sellman. My si teď samozřejmě dáme jejich edity, který jim zaručily semifinálovou účast!

Alexa Juncaj:

Drew Hooker:

Laura Sullivan:

Shonny Charbonneau:

Elsa Sjoestedt:

Johanna Sellman:

A kdo je Vaší favoritkou? Já bych svůh hlas určitě věnoval Alexe Juncaj za její jibový skills, protože to byla místama slast pohledět...

Level 1 Productions web zde.

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Jarní várka stylu od Buldozlife crew z Alaïa Parks

Banda Buldozlife nás vezme do nový jarní destinace Alaïa Parks v Crans Montaně...

Street fandy potěší Max Siudak s editem "Mill Of Release"

Maximus Siudak přichází s menším urban videem "Mill Of Release"...