SuperUnknown XIX. odtajnilo šestici dámských semifinalistek

Zníme první semifinalisty letošních SuperUnknown XIX: od Level 1 Productions...

Za chvíli nás do svých sítí lapí duben, a to znamená, že za humny je každoroční rozptýlení v podobě populární soutěže SuperUnknown od kultovních hošanů z Level 1 Productions. A protože se letos uskuteční už neuvěřitelný devatenáctý ročník, tak si nemůžeme odpustit jeho označení XIX.! Basic info o letošnímu pokračování jsme si tady u nás na stránkách už načrtli. Ten, kdo zkusil drze poslat svoje soutěžní video, tak teď možná bude nervózní jak krocan na díkuvzdání. Do letošního finále, které se uskuteční v druhé půli května v kalifornském Mammothu, se totiž nakonec podívá desítka chlapáku a pětice žen. Celkem devět finalistů a čtyři finalistky postoupí z frcu rovnou. Poslední dvě místa pak zalátují právě dvě jména ze semifinalistů, kteří vyfásnou divokou kartu. A na jejím udílení se můžeme podílet i my všichni obyčejní freeskieři z davu. Od 6. do 10. dubna bude otevřeno veřejné hlasování.

Teď to jen chce vědět, pro koho lze hlasovat. Pánská šestnáctka semifinalistů je zatím zahalena tajemstvím, ale právě dnes se odhalila šestice freeskierek! Ta nejšťastnější se pak bude moci pakovat na velké finále. A koho pánové vybrali? Vesměs ne příliš provařený jména. Zkontrolujeme skills trojici Američnaek ve složení Alexa Juncaj, Drew Hooker a Laura Sullivan. Kanadské javorové listy reprezentuje Shonny Charbonneau a starou dobru Evropu zastupuje švýcarsko-švédský duet Elsa Sjoestedt a Johanna Sellman. My si teď samozřejmě dáme jejich edity, který jim zaručily semifinálovou účast!

Alexa Juncaj:

Drew Hooker:

Laura Sullivan:

Shonny Charbonneau:

Elsa Sjoestedt:

Johanna Sellman:

A kdo je Vaší favoritkou? Já bych svůh hlas určitě věnoval Alexe Juncaj za její jibový skills, protože to byla místama slast pohledět...

Level 1 Productions web zde.

Další zajímavé články

Silvretta Montafon hostila vydařenou zastávku FWT Qualifier!

Na kvalifikačním závodě 4* FWT v Silvretta Montafon se organizátorům a jezdcům zadařilo a podmínky klaply na jedničku!

Jižní Amerika na tebe čeká ve freeridovým filmu "Zonda"

Američan Dorian Densmore nám vezme na velký dobrodružství do jihoamerických And...

Aki Vallioniemi nás vrátí na finále SuperUknown 20

Pojďme ještě jednou skočit zpátky na finálko SuperUknown 20 v Mammothu...