Teton Gravity na podzim udeří filmem "Magic Hour"

Nový film chystají pánové z Teton Gravity Research a dneska nám ho představí ve svojí upoutávce...

Produkce Teton Gravity Research se řadí k pionýrům lyžařský filmový tvorby. A bohu dík pořád se drží nad vodou, i když plno jiných partiček již nenávratně kleslo ke dnu. I díky tomu nám letos na podzim nadělí další ze svých filmových skvostů. Příznačnou kouzelnou hodinku si s nimi užijeme v novince "Magic Hour", která se nám právě dnes představuje ve svým oficiálním traileru! Kdo TGR každoročně sleduje, ta ví, že tady pokvete pšenka zejména milovníkům prašanu a freeridu. Ani letos se na tom nic měnit nebude. Hned trio hlavních režiséru pořídilo komplet všechny letošní záběry v USA a Kanadě, kde samozřejmě nemůže chybět ikonická Aljaška nebo Britská Kolumbie. Pro všechny fajnšmekry powderu tak určitě povinnost.

Jezdci: Sage Cattabriga-Alosa, Ian McIntosh, Griffin Post, Nicky McNutt, Tim Durtschi, Kai Jones, Christina Lustenberger, Sam Smoothy, Parkin Costain, Amy Jane David, KC Deane, Veronica Paulsen, Jim Ryan, Michelle Parker, Jeremy Jones, Bode Merrill, Simon Hillis, McRae Williams, Jake Hopfinger, Nat Murphy

"Magic Hour" trailer od TGR:

TGR web najdeš zde.

vykouzlil

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Jeden skipass stačí aneb Czech Skipass 2022/2023

Vydejte se každý víkend za lyžováním a snowboardingem do 1 z 18 horských středisek, kde můžete uplatnit výhody celosezónního skipassu Czech Skipass.

Kye Petersen a spol se rozvášnili ve třetím pokračování "The Sacred Grounds"

Třetí epizoda prašanový parády "The Sacred Grounds" s Kye Peterseem a jeho parťáky právě dorazila...

Čeští junioři byli vidět na Blue Tomato Plan P 2023

Naše omladina vyrazila na FIS Junior závody do rakouského Superparku Planai...