The Shadown Campaign - The Abbey od DPS Skis

Letos pátou sezónu po sobě nám DPS Skis dělají radost svými minifilmy pod názvem The Shadow Campaign. A my můžeme být jenom rádi, že i letos pokračují.

Freeridová značka DPS Skis už čtyři roky každou sezónu smolí skvělou sérií The Shadow Campaign, kdy každou zimu přinese několik parádních krátkých filmů, v kterých s jejich team riders putujeme po světě za prašanovýma lahůdkama. Nemusíte se však obávat, že letos jak se říká utřem nos. Naopak! Čekaj nás tři vymazlený kousky a první z nich je právě tady!

Ten nese název The Abbey a navštívíme v něm malebný švýcarský ráj Engelberg. Nejen, že najdeme útěchu v devět set let starém opatství, ale hlavně s triem Olof LarssonPiers SolomonSantiago Guzman vychutnáme místní prašan a díky parádním slow motion záběrům v režii Franka Pickella. Milovníci freeridu tady budou zkrátka u vytržení…

The Shadown Campaign – The Abbey od DPS Skis:

DPS Skis web najdeš zde.

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Osm minut shredění na Windells s partou z ON3P Skis

Pánský osazenstvo z ON3P Skis nás na chvíli přemístí na legendární Mt. Hood...

Teton Gravity na podzim udeří filmem "Magic Hour"

Nový film chystají pánové z Teton Gravity Research a dneska nám ho představí ve svojí upoutávce...

Report: Narvik, dostupná perla Norska

Lyžování za polárním kruhem zní jako skvělý zážitek, stojí to ale fakt za to? Jak je to s náročností terénu, potřebnou úrovní lyžování, ale i s financemi jsme se rozhodli zjistit na přelomu února a března.