To nejlepší z Freeride World Tour 2019

Máme tady video, který nám připomene nejlepší momenty z letošní Freeride World Tour...

Letošní Freeride World Tour opět přinesla plno skvělýho freeridu, masivních poletů, neuvěřitelných jízd a taky nebezpečných pádu a nepříjemných zranění. Po zastávkách v japonské Hakubě, kanadském Kicking Horse, rakouském Fieberbrunnu, Ordino Arcalís v Andoře a závěrečnému Verbieru ve Švýcarsku známe letošní krále a královnu. Těmi se mezi lyžaři stala italská dvojka Markus Eder a Arianna Tricomi. My si teď dáme highlights video, který nám přinese ty nejlepší okamžiky dvanáctýho ročníku prestižního klání v prašanu…

Freeride World Tour 2019 Season Highlights: 

Web Freeride World Tour najdeš zde.

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Mark Ortiz season edit

Jeden punkovej season edit americkýho freeridera Marka Ortize...

Mölltaler Gletscher otevírá v pátek letní snowpark!

Máme skvělou zprávu pro všechny snowboardery & freeskiery! Mölltaler Gletscher už tenhle pátek otevírá letní snowpark! Tenhle ledovec, který leží v rakouských Korutanech vám zatím možná není tolik známý, ale vězte, že to se pravděpodobně v následujících týdnech a měsících změní. Chystají se totiž zajímavé věci!

Zveme vás na Freeride.cz Meet Again Party do Radlický!

Zdravíme všechny snowboarďáky, freeskiery, wejkaře, surfaře a všechny z vás, kdo jste součástí naší komunity! Posledních pár měsíců jsme zažívali něco, co většina z nás nezná - nemohli jsme se vídat na akcích. Sice pořád ještě žijeme v době koronavirové, ale věříme, že už je čas se začít znovu potkávat a vystoupit ze strachu. Je samozřejmě na každém, jak k akcím v dnešní době přistupuje. My máme ale jasno... Chceme se zase potkat!