Tormod Frostad a Ulrik Samnøy v Saas Fee

Norská mladá dvojka Tormod Frostad a Ulrik Samnøy nás vezme do Saas Fee...

Tormod Frostad a Ulrik Samnøy představují budoucnost norskýho freeskiingu. Ve svým sedmnácti letech v parku nakládaj jak pánové. Oba mají už i zkušenosti ze Světovýho poháru a druhý zmiňovaný taky přivezl dvě placky z posledního Mistrovství světa juniorů. V létě se spolu sešli ve švýcarským Saas Fee a natočili tyhle nabušený dvě minutky. Dably a na závěr i triply tady lítaj a padaj jak Boeingy 737 Max…

 Tormod Frostad a Ulrik Samnøy v Saas Fee:

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Mark Ortiz season edit

Jeden punkovej season edit americkýho freeridera Marka Ortize...

Mölltaler Gletscher otevírá v pátek letní snowpark!

Máme skvělou zprávu pro všechny snowboardery & freeskiery! Mölltaler Gletscher už tenhle pátek otevírá letní snowpark! Tenhle ledovec, který leží v rakouských Korutanech vám zatím možná není tolik známý, ale vězte, že to se pravděpodobně v následujících týdnech a měsících změní. Chystají se totiž zajímavé věci!

Zveme vás na Freeride.cz Meet Again Party do Radlický!

Zdravíme všechny snowboarďáky, freeskiery, wejkaře, surfaře a všechny z vás, kdo jste součástí naší komunity! Posledních pár měsíců jsme zažívali něco, co většina z nás nezná - nemohli jsme se vídat na akcích. Sice pořád ještě žijeme v době koronavirové, ale věříme, že už je čas se začít znovu potkávat a vystoupit ze strachu. Je samozřejmě na každém, jak k akcím v dnešní době přistupuje. My máme ale jasno... Chceme se zase potkat!