Tupý Hrany hlásí podstatnou novinku a Mikýře na majku

Króča a Šimba přichází se zásadní novinkou a hodně zajímavým hostem...

Říkáte si, že jsme snad zanevřeli na jediný český freeski podcast Tupý Hrany?! Ale kdeže... Jen jeho tvůrci a autoři Šimon Bartík a Tomáš Kroczek poslední dvě epizody opět věnovali malinko jinýmu sportovnímu odvětví. Na pořadu dne byl třeba biatlon nebo divoká voda.Tento týden ale kluci přináší jednu zásadní novinku, kterou nemůžeme jen tak nechat vyšumět. Navíc se jako host objevil člověk, který svojí tvorbou už dávno překročil prah zimních sportů, a i když zrovna neplaval v lyžařským rybníků, tak ho nemůžeme přehlížet...

Tupý Hrany nově na Herohero.com

Nejprve se ale podíváme na tu zásadní změnu. Pánové totiž mění poskytovatele, kde si skalní fanoušči platí bonusový materiál. Aktuálně zamávali Patreonu a přesídlili na předplatitelskou platformu HeroHero! A jaký výhodičky z toho pro všechny zúčastněný strany plynou?! Jeden balíček za 5 éček obsahuje komplet bonus materiál (vlogy, celý díly...), menší poplatky, uživatelsky jednoduší způsob platby nebo třeba odhlášení či progresivnější propojení s TH komunitou a další a další. Jsou toho prostě mraky, ale hlavně tam už teď najdete exkluzivně kompletní movie "Slav and Friends", který zatím  na online premiéru pro prostý lid čeká. Samozřejmě to zní jako logickej a rozumnej krok a doufejme, že všechno bude šlapat jako na drátkách!
No a v neposlední řadě nesmíme zapomenout na samotnýho hosta tři a třicáté epizody. Majk totiž dorazil krotit Martin Mikyska alias Mikýř!! Je potřeba dalších slov?! Jeho Úžasná pouť internetem má už teď kultovní status... Takže témat na pořádně peprný rozhovor je více než dosti. Od jeho internetové tvorby až k jeho snowboardovým létům! Tohle si nenech utýct a už to šoupej do sluchovodů!!

jako host dorazil král Mikýř (foto Luká Oujeský)

TUPÝ HRANY najdeš taky na Soundcloudu atd...

uši nastražil

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Birk Irving a Kexin Zhang opanovali rampu na FIS Světovém poháru v Mammothu

Americký Mammoth byl včera svědkem posledního závodu sezóny FIS Světovýho poháru v rampě...

Trocha sladkého prašanu s Colem Richardsonem

Příjemnej prašanovej edit "Sugar High" od Cole Richardsona...

V Alpbachu se testovaly novinky na rok 23/24 v rámci akce SHOPS 1st TRY

Akce pro snowboardové nadšence Shops 1st try se po covidové pauze opět odehrála v tyrolském středisku Alpbach. My jsme byli na místě a testovali snowboardové vybavení ostošest. Pojďme se v tomto reportu podívat, jak to na místě vypadalo!