Už tento víkend nás spláchne pekelný Shred Vacation 2023

Kultovní řezničina Shred Vacation se do Vítek vrací už tuto sobotu 18. března...

Člověk se ani nenaděje, zima to všechno za chvíli zalígruje a budeme mít po srandě. Ale ještě předtím nás čeká nejlepší část sezóny! Jarní dny plný slunnýho počasí, pohody s kámošema a hlavně nadupaných akcí, z kterých  se bude ozývat bolehlav ještě dva po skončení! Podobnej stav nás asi všechny čeká a nemine i po legendární řezničina Shred Vacation 2023, která už odmyslitelně patří do krkonošských Vítkovic! Ani letos nás parta z Burton Freestyle Area nenechá ve štychu a ty už laď flanelky, vidle a slamáky, aby si vymazlil svůj redneck dresscode! Letošní ročník už nám totiž dost hlasitě klepe na dveře! Hlavním pekelným dnem se stane tato sobota 18. března, kdy bude program doslova přetejkat zábavou a pojedou se mraky kontestů o ceny za více jak 30000,- Kč! Dorazit už ale můžeš v pátek, aby ses naladil na správnou notu. S nedělí pak počítej, že nejspíš budeš polykat andělíčky, ale to všichni známe. Áfter je hold sviňa, ale v tom jsme snad už kovaný...

Shred Vacation 2023 je za rohem!

Co všechno nabídne Shred Vacation 2023?!

Shred Vacation snowpark setup
Samý srandičky, třeba stair-set, bedny, raily, multifunkční funbox, gigantickej masaj v metrový výšce..no prostě co půjde usadíme..nechte se překlapit.

Burton snowboards demo
Testcentrum našeho generálního sponzora Burton bude otevřené celý den. Takže můžeš osedlat a vyzkoušet několik modelů z letošní kolekce.

Foto/video shooting
Po snowparku se bude přes den pohybovat fotograf a kameraman. Záměrně píšeme přes den, ty noční fotky z afterparty stejně neprojdou cenzurou. Jen pro info, fotit bude maestro Prouzič (Michal Prouza).

Catering by Bros Klímos a Kouzelník
Pivko, 100x hruška a snad i nealko a něco k jídlu? Jasně, zařídí bros Klímos se svým stánkem přímo na kopci. A nemůžeme pominout Kouzelníkovu maringotku, kam se případně doplazíš až vypnou vlek a nebudeš moct chodit.

Snowboard/Freeski bestrick contest
Prostě hledáme největšího ultra magoráka, co vytáhne trikový esa z rukávu a to na snowboardu i lyžích. Ceny budou libový, takže motivace dostatečná.

Snowboard/Freeski monster spine contest
Kdo to vyžene na spině nejvýše pánubohu do oken? Teď ví pouze asi jen ten pánbůh (vyber si kterej), ale v sobotu  budeme mít jasno a to jak u snowboardistů i freeskierů.

Snowboard Ollie contest
Začneme základní výškou na 30cm s ollie z roviny a laťku budeme postupně zvedat. Většinou končíme na 80cm. Půjdeme letos na 90cm? Záleží na větru? Vůbec.

Crazy dancefloor contest
Speciální velkoformátové kluziště, kde hledáme největšího tanečníka disco ever. Takže rotace na place, rybičky a moonwalker a ještě s pivkem v ruce. Takže bacha ať ho nerozliješ. Tahle sranda vypukne po vypnutí vleku.

Snowskates coaching/demo/bestrick contest
Speciální zóna, kde pod záštitou značky výrobce snowskejtů WHS bude celý den půjčovna, bezplatný coaching a závěrečný bestrick contest. V zóně bude usazenejch několik překážek.

DJ/music/speaking
Po celý den hrát DJ Vasho z R2D2 soundsystem. Žádný fuckin disco a ploužáky nečekej. Z repráků se bude linout DnB, Raggajungle, hardhouse a techno. Yeahhh..

Afterparty Freestyle snowboard House
Není to obyčejná budka, ani kadibudka. Je to Freestyle Snowboard House, kde proběhne závěrečná afterparty. Za barem naši věčně trpělivý bráškové Klímáci. 

Tak co na to říkáš?! Tohle se nedá odmítnout! Teď už fakt ale není nad čím dumat! Pomalu a jistě si zabal saky paky, na pondělí si hoď áčko, omluvenku nebo smrt, potvrď na fcbk události zde a vidíme se ve VÍTKÁCH na SHRED VACATION 2023!

Na závěr velké díky partnerům Shred Vacation 2023:
Burton, Armada, G-Shock, WHS snowskates, Freestyle Snowboard House

A také díky za mediální podporu:
FReeride.cz a Freeskier.cz

s lehkým zpoždění dorazí

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Chystá se revoluční X Games League

Prestižní X Games čeká velká expanze a změny...

Nakoukni do kalendáře FIS Světového poháru 2024/25

Pojďme se podívat, jak vypadá program FIS Světového poháru na nadcházející sezónu...

Třeskutá půlhodinka s Capeesh partou

Ferdinand Dahl a jeho týmový grupa od značky Capeesh má venku pohodovou půlhodinku "capeesh worldwide"...