V neděli 23. února pokračuje O'Neill Czech Freeski Tour 2020 ve Vítkovicích

Český pohár O'Neill Czech Freeski Tour 2020 bude pokračovat 23.2. ve Vítkovicích...

Jak to tak vypadá, zima přežila svojí klinickou smrt. Chvilkama jsme již chtěli skončit s resuscitací a vystrojit jí radši důstojný funus. I proto jsme museli odpískat lednový termín druhé zastávku O'Neill Czech Freeski Tour ve Špindlerově Mlýně. Teď už to ale vypadá, že se nakonec z toho zmátořila, a to je dobrá zpráva pro nás všechny! Nic by tak nemělo bránit tomu, aby český pohár pokračoval v neděli 23. února v oblíbených Vítkovicích v Krkonoších. Místní snowpark Freestyle Area totiž bude hostit nejen druhý závod sezóny, ale zároveň taky Mistrovství České republiky a to znamená, že se tradičně pojede o každoroční republikové tituly v disciplíně slopestyle.  

Samozřejmě jako obvykle se budou sbírat i body do celkového hodnocení, a jak jde o MČR, tak se jich bude hned rozdávat dvojnásobný počet! Pokud máte políčeno na celkový triumf, tak byste určitě neměli chybět. Nic se nemění ani na to, že nejlepší z vás si rozeberou ceny od sponzorů a partnerů, mezi které patří O'Neill, Armada Skis, Snowpanic, Adrex.com, Freeskier.cz, Sportisimo a Molo Sport. Chuťové pohárky pak na kopci zaměstnáte díky tyčinkám Corny a energii dodají křídla od Red Bullu.
 

Vypsány jsou následující kategorie v disciplíně freeski slopestyle:

Děti do 6-​15 let
Junioři 16-​19 let
Muži 20+
Ženy

Systém závodu:

Do závodu se může přihlásit jakýkoliv freeski jezdec bez ohledu na kvalitu ježdění v kategorích ženy, muži a děti do 15-​ti let, čímž chceme dosáhnout co největšího počtu účastníků. V každém závodu série získájí nejlepší krom cen také body do celkového pořadí, které bude vyhlášeno po poslední zastávce. Vítězové se mohou těšit na atraktivní finanční ohodnocení a věcné ceny. Každý závod se pojede dva dny – na páteční dobrovolný trénink bude plynule navazovat hlavní závodní den – POZOR – neděle 23. 2. 2020.  V sobotu 22.2. 2020 se zde jede český pohár ve snowboardingu. Se setupem snowparku ve Vítkovicích vás včas seznámíme.

Harmonogram akce MČR Freestyle Area Vítkovice:

21.2.2020 pátek
9:00 - 16:00 volný trénink

23.2.2020 neděle
09:00 - 10:00 registrace nahoře v deštníku
09:00 - 10:50 trénink
10:50 - 10:00 riders meeting
11:00 - 13:30 kvalifikace
14:00 - 15:00 finále
15:30 - vyhlášení vítězů

Tento harmonogram je pouze orientační. Aktuální harmonogram záleží na počtu přihlášených závodníků a bude zveřejněn na riders meetingu.

Důležité informace:
Datum: 23 .2. 2020
Lokalita: Freestyle Area Vítkovice
Startovné na celý den (bez permice): 100Kč + 100Kč záloha na dres (permici kupujte na kase vleku, startovné se platí u registrace)
Přihláška: zde ke stažení a vyplnění 
Web: http://czechfreeskitour.cz
Potvrzujte svou účast na facebooku zde.

Starší 18-​ti let pošlete přihlášku na email czechfreeski@seznam.cz, mladší 18-​ti let donesou vytištěnou přihlášku na start závodu s podpisem zákonného zástupce, bez podpisu zákonného zástupce se nelze závodu zúčastnit.

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Freeride World Tour prozradila nováčky pro sezónu 2022

Známe nováčky pro následující ročník Freeride World Tour...

Dvouminutovka "Third Person" se Samem Kuchem

Jedna rychlá prašanovka se Samem Kuchem...

Kontroluj nařachanej setup The Audi Nines 2021

Letošní The Audi Nines jsou tady a je na čase projet si jejich nadupanej setup...