V sobotu na Čerňáku! Čeká nás jibing na Stop Zevling Winter Edtition 2022

V sobotu 10. prosince Vás výjimečně nasměrujeme do Prahy a ne na hory. Na Čerňáků se chystá Stop Zevling Winter 2022 a nebude chybět hlavně pořádná darda freeskiingu a snowboardingu!

Jak to tak venku vypadá, tak paní Zima snad konečně sešlápla pedál plynu až na podlahu a sněhová pokrývka přibývá mílovými kroky. Ještě ale než se rozutečeme po všemožných snowparcích po naší krásný Republice, tak si to chce malinko protáhnout (né zlamat) kosti, rozjezdit se a trošku před sezónou pokecat. A o víkendu je k tomu ideální příležitost! Na pražském Čerňáku totiž tuto sobotu 10. prosince vyroste Shred Area se sněhem, která bude svědkem Stop Zevling Winter SNB a Freeski Contestu. Organizátoři loni bohužel doplatili na pelešivej covid a event se musel odpískat. Letos jim ale konečně nebude nic stát v cestě! O víkendu se tak doufejme všichni fandové freeskiingu a snowboardingu sejdou na samém okraji Prahy, aby si společně užili den napěchovaný kvalitní zábavou!

Stop Zevling Winter Edition 2022 se blíží

V epicentru dění budou tedy dovezený překážky z nabídky Freestyle Area, jejichž dočasným domovem se stane kopec pod Plechárnou. A od sobotního poledne si jen tak neodpočinou. Program je napěchovanej až po okraj! Čeká nás nejen open jam jak v kategorii do 15 let, tak i léty prověřených borců, ale budete si moct i malinko napěchovat šrajtofle. Hned 15000,- CZK se rozdá v oblíbeným cash for tricks . Dorazit zajezdit pak může každej z Vás! A asi nemusíme dvakrát zdůrazňovat, že večer vypustíme pomyslnýho čertíka z krabičky. Hned tři hudební tělesa do nás začnou pumpovat svojé tóny. Konkrétně si hodíme nožkou na Otise z H16 s Dj Mjayem, chybět nebude ani Prague Conspiracy či mladá grupa BERN∆RD. Nesmíme zapomenout na djské trio Scaffer, Dug a Goldstar. K tomu všemu jako doprovodný program kandinávské hry, chill-out zone, fashion stánky českých designerů, gastro a taky náš FR stánek! Plán je tedy jasnej! O vejkendu matka stověžatá!  

Program Stop Zevling Winter 2022:

(Kopec pod Plechárnou – Bryksova 1002, Praha 14)

12:00 - 14:00 - Warm Up snowparku + registrace riders
14:00 - 15:30 - YoungBlood OPEN JAM  - závod pro kategorie FREESKI – SNB registrovaných jezdců (Holky - Kluci)
15:30 - 16:00 - reshape snowparku 
16:00 - 17:30 - OPEN JAM - kategorie FREESKI - SNB
17:30 - 18:00 - reshape snowparku
18:00 - 19:00 - BestTrick & CASH FOR TRICKS
19:15 - Vyhlášení výsledků + předání PrizeMoney & věcné ceny (Nitro, Armada, MisFit.cz, Freeskier.cz, Freeride.cz, Coolife.cz)
do 22:00 - volné ježdění - snowpark + koncerty

FCBK událost najdeš zde.

do Práhy dovalí

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Dylan Siggers vypustí pohodový video "Free, In Your Body"

"Free, In Your Body". Tak zní analogová novinka, pod kterou bude podepsán Dylan Siggers...

Zkus ukázku na film "Water The Plants"

Šestice jezdců a filmař Joey Kraft představují svoje dílko "Water The Plants"...

Týmový movies se rozrostou o "Unified" od Head Skis

U Head Skis lidově řečeno kopli do vrtule a těšit se můžeme na jejich týmovej freeski film...