V sobotu na Čerňáku! Čeká nás jibing na Stop Zevling Winter Edtition 2022

V sobotu 10. prosince Vás výjimečně nasměrujeme do Prahy a ne na hory. Na Čerňáků se chystá Stop Zevling Winter 2022 a nebude chybět hlavně pořádná darda freeskiingu a snowboardingu!

Jak to tak venku vypadá, tak paní Zima snad konečně sešlápla pedál plynu až na podlahu a sněhová pokrývka přibývá mílovými kroky. Ještě ale než se rozutečeme po všemožných snowparcích po naší krásný Republice, tak si to chce malinko protáhnout (né zlamat) kosti, rozjezdit se a trošku před sezónou pokecat. A o víkendu je k tomu ideální příležitost! Na pražském Čerňáku totiž tuto sobotu 10. prosince vyroste Shred Area se sněhem, která bude svědkem Stop Zevling Winter SNB a Freeski Contestu. Organizátoři loni bohužel doplatili na pelešivej covid a event se musel odpískat. Letos jim ale konečně nebude nic stát v cestě! O víkendu se tak doufejme všichni fandové freeskiingu a snowboardingu sejdou na samém okraji Prahy, aby si společně užili den napěchovaný kvalitní zábavou!

Stop Zevling Winter Edition 2022 se blíží

V epicentru dění budou tedy dovezený překážky z nabídky Freestyle Area, jejichž dočasným domovem se stane kopec pod Plechárnou. A od sobotního poledne si jen tak neodpočinou. Program je napěchovanej až po okraj! Čeká nás nejen open jam jak v kategorii do 15 let, tak i léty prověřených borců, ale budete si moct i malinko napěchovat šrajtofle. Hned 15000,- CZK se rozdá v oblíbeným cash for tricks . Dorazit zajezdit pak může každej z Vás! A asi nemusíme dvakrát zdůrazňovat, že večer vypustíme pomyslnýho čertíka z krabičky. Hned tři hudební tělesa do nás začnou pumpovat svojé tóny. Konkrétně si hodíme nožkou na Otise z H16 s Dj Mjayem, chybět nebude ani Prague Conspiracy či mladá grupa BERN∆RD. Nesmíme zapomenout na djské trio Scaffer, Dug a Goldstar. K tomu všemu jako doprovodný program kandinávské hry, chill-out zone, fashion stánky českých designerů, gastro a taky náš FR stánek! Plán je tedy jasnej! O vejkendu matka stověžatá!  

Program Stop Zevling Winter 2022:

(Kopec pod Plechárnou – Bryksova 1002, Praha 14)

12:00 - 14:00 - Warm Up snowparku + registrace riders
14:00 - 15:30 - YoungBlood OPEN JAM  - závod pro kategorie FREESKI – SNB registrovaných jezdců (Holky - Kluci)
15:30 - 16:00 - reshape snowparku 
16:00 - 17:30 - OPEN JAM - kategorie FREESKI - SNB
17:30 - 18:00 - reshape snowparku
18:00 - 19:00 - BestTrick & CASH FOR TRICKS
19:15 - Vyhlášení výsledků + předání PrizeMoney & věcné ceny (Nitro, Armada, MisFit.cz, Freeskier.cz, Freeride.cz, Coolife.cz)
do 22:00 - volné ježdění - snowpark + koncerty

FCBK událost najdeš zde.

do Práhy dovalí

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Štěpán Hudeček neměl na FIS Světovém poháru v Mammothu svůj den

V americkém Mammothu pokračuje letošní FIS Světový pohár a my máme za sebou kvaldu rampy i slopestylu...

Øystein Bråten si v novém editu vychutnává streety i park

Øystein Bråten má venku novej edit, kde se nám ukáže hlavně v ulicích a parku na KImbo Sessions...

Max Palm a Addison Rafford vítězi úvodní Freeride World Tour 2023

V neděli do toho konečně vlítla letošní Freeride World Tour 2023. Pojďme závod ve španělských Pyrenejích zkontrolovat...