Video "August Light (Have a Nice Day)" od Strictly je esencí freeskiingu

Gavin Rudy a Ethan Swadburg přináší skvělý video "August Light (Have a Nice Day)", který ti určitě zlepší náladu...

Letos už vyšla celá řádka freeski filmů a videí, ale to který si dáme dneska je bez debat jenda z nejlepších feelgood věcí sezóny. Svoje síly v něm spojila dvojka z party Strictly a to filmař Gavin Rudy a rider Ethan Swadburg. Společně přináší pohodou nasycenou věc "August Light (Have a Nice Day)". Dlouho z žádnýho videa nečišila taková kamarádská atmosféra a pozitivní nálada. Ke štěstí stačí mít hlavně partu kámošů a sníh a pak už jde všechno samo. Celých třicet sedm minut se určitě budete příjemně usmívat, protože celá crew si loňskou zimu užila plnými doušky a teď se s náma o tu radost rozdělí. Je úplně jedno jestli pánové zrovna drandí ve streetu, parku nebo v prašanu, všechno je pak navíc podpořeno parádní soundtrackem, takže cokoliv jinýho než doporučit tuto věc nelze... Skvělá práce!

Jezdci: Ethan Swadburg, Jonah Williams, Patrick Ring, Taylor Lundquist, Gavin Rudy, Nick Hall, Sam Lobinsky, Jack Severson, Mitch Zyzelewski, Emerson Lawton, Jack Little, Mike King, Hank Stowers, Matt Png, Jake Doan, Patrick Moore, Zack Moxham, McRae Williams, Joey Favara, Tall T Dan, Jed Waters, Max Finn, Jack Patti, Ben Moxham, Jesse Harris, Ty Sosnowski, Brian Tonetti, Chris Boyer, Brian Gardiner

"Another Light" (Have a Nice Day)" full movie od Strictly:

Strictly:

pochvalu posílá

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Osm minut shredění na Windells s partou z ON3P Skis

Pánský osazenstvo z ON3P Skis nás na chvíli přemístí na legendární Mt. Hood...

Teton Gravity na podzim udeří filmem "Magic Hour"

Nový film chystají pánové z Teton Gravity Research a dneska nám ho představí ve svojí upoutávce...

Report: Narvik, dostupná perla Norska

Lyžování za polárním kruhem zní jako skvělý zážitek, stojí to ale fakt za to? Jak je to s náročností terénu, potřebnou úrovní lyžování, ale i s financemi jsme se rozhodli zjistit na přelomu února a března.