Víkendová otvíračka Stubai Premiere 2019 je zrušena

Bohužel park Stubai Zoo o víkendu svoje brány zatím neotevře...

Na začátku října úspěšně načnul sezónu Betterpark na Hintertuxu, aby uplynulý víkend na něj navázali kolegové na Kaunertale. Tento víkend pak měl patřit jedenáctýmu ročníku akce Stubai Premiere na stejnojmenným rakouským ledovci. Bohužel celý počínání se ve finále zadřelo. A to na jednom ale zásadním problému. Organizátoři bohužel museli opening oblíbenýho parku Stubai Zoo zrušit, protože nedostatečné sněhové podmínky nedovolovaly vystavět plnohodnotný snowpark.

Kompletní program Stubai Premiere 2019 od pátku 18. do neděle 20. října je tak bohužel nenávratně zrušen. Neproběhne tedy ani testovala v rámci Brand Saloonu ani další slíbený přidružený eventy a akcičky. Teď už jenom zbývá lehce se pomodlit, popřípadě vyzkoušet nějakej šamanskej rituál, aby sněhová nadílka dorazila co nejdříve a park mohl vyrůst ve slibovaný verzi. Už taky proto, že v listopadu se tady má uskutečnit první slopestyle Světovýho poháru v letošní sezóně.

Pokud si chcete dát ofiko vyjádření od pánu ze Stuba Zoo, tak tady je (anglicky to snad zvládnete, ne?!) :

Dear DC Stubai Zoo Fan!

Unfortunately we have to cancel the snow park opening, the Stubai Premiere No 11 incl brand saloon & side events, for the upcoming weekend. Even though the Stubai Glacier was able to successfully commence skiing operations a lot earlier than in previous years and although skiing conditions are generally really good, there is unfortunately not enough snow to open the snow park at the Gaiskarferner, yet. As soon as there is enough snow to build the set-up, the DC Stubai Zoo will open - we will keep you up to date.

Thanks for your understanding,
your DC Stubai Zoo Team

Fresh info sleduj zde:

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Eric Pollard po více jak dvaceti letech opouští Line Skis

Jedna z nejpevnějších spoluprací ve freeskiingu končí...

Stubai Zoo otevřela včera svoje brány

Snowpark Stubai Zoo čeká od tohoto víkendu na vaši návštěvu...

Essex Prescott zakončil svojí sérii Delay Your Arrival

Poslední epizoda Delay Your Arrival s Essexem Prescottem je tady...