Vojta Břeský se probil do finále SuperUnknown XVII.!

Bomba!! Vojta Břeský se dostal do finálovýho výběru pro letošní SuperUnknown!!

Dva roky zpátky jsme ve finále SuperUnknown od Level 1 Productions drželi palce našemu Šimbovi. A v této pochmurné době přichází jedna skvělá až do nebe volající zpráva! Letošní ročník s číslicí XVII. Totiž bude opět plnej český chytrosti! Mezi deset vyvolených si cestu proklestil Vojta Břeský, kterýho vybrala pověřená porota! Co to znamená? Vojcek se kvalifikoval na velkej finálovej týden do americkýho resortu Carinthia Mount Snow. Ten zatím nikdo ani nemá potuchy kdy, jak a jestli se vůbec uskuteční. Původní dubnový termín je momentálně pravděpodobnej jako manželství Yettiho a Lochnesky . Bohužel zasáhla vyšší moc a my můžeme jen čekat. Vojckovi samozřejmě velká gratulace a doufejme, že ho americká mise nemine!

Vojta Břeský:

Abychom pak nezapomněli ani na další oznámený šťastlivce. Finalistou je taky konečně první zaoceánský jméno. Tím je jiber Pete Koukov a známe už i druhou dámu. Ta má v rodném listě taky Spojené Státy Americké a jmenuje se Rell Harwood.

Pete Koukov:

Rell Harwood:

Více na webu Level 1 najdeš zde.

Na

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Otestuj neobyčejný video "The Art Of Recreation" od dua Laurent De Martin a Sampo Vallotton

Kdo holduje lehce umělečtějším videím, tak ať okoštuje novinku od značky Simply. Recreation Club...

Alex Hall a Mathilde Gremaud si podmanili big air na FIS Světovém poháru v Pekingu

Na třetí pokus se povedlo letos dojed FS Světový pohár komplet jak kvalda tak finále. Pojďme si proto zrekapitulovat dění v Pekingu...

Line Skis nám vylepší den svým videem z backcountry railu

Spojení backcountry a jibingu vypadá jako sakra dobrej nápad...