Vychutnej si všechny souboje SLVSH Cupu 2023

Po dlouhý době jsme se letos konečně dočkali dalšího SLVSH Cupu. Máme tady všechny souboje z Grandvaliry 2023...

Možná to nikdo z nás ani nezaregistroval, ale už jsou to tři celý roky, co jsme si mohli vychutnat zatím poslední SLVSH Cup. Bohužel pandemie přestřihla nit nejedný akcičky a i turnaj v populární hře na zm*da na to zle doplatil. Všichni fandové od té doby dostali jako náplast aspoň několik samostatných soubojů. Pořádnou nálož si ale užijeme právě teď! Po třech sezónách půstu se oblíbená soutěž vrací v plný parádě! A při letošním ročníku se rozhodně  netroškařilo. Hned šestnáct známých i méně okoukaných tváři se sjelo v andorských Pyrenejích. Místem činu se stal překážkami prošpikovaný Sunset Park Peretol ve středisku Grandvalira. Riders se utkali celkem ve čtyřech kolech dokud nezůstal jediný nejsilnější přeživší borec. A pokud náhodu máte dlouhou chvíli nebo lépe celá odpoledne, máme pro vás ideální program! Dorazily komplet všechny souboje od prvního kola až po napínavý finále! Čeká nás tak maratón šestnácti soubojů, a to už nás na nějakou tu hodinku zabaví! 
Ještě ale než se na bitvy vrhneme, tak se v rychlosti jukneme na jezdce, kteří vstoupili do novodobé gladiátorské arény pro freeskiery. Největší zastoupení dodala Skandinávie. Početná norská ekypa čítala jména Johan Berg, Ferdinand Dahl, Siver Voll, Tormod Frostad, Mikkel B. Kaupang a nepříliš provařený Aleksander Kongelf. Pod finskou vlajkou se pak do bojů srdnatě vrhnul Kuura Koivisto a Simo Peltola. Chybět nemohla Severní Amerika. Amík se v pavouku třepotal pouze Hunter Hess, zato kanadský trio nabídlo zabijáky jako Vinnie Gagnier, Max Moffatt a Edouard Therriault. Alpské země zachraňoval Švýcar Kai Mahler, protinožce pak Nico Porteous a pozadu nezůstala ani hostitelská země v podobě Noaha Albaladeja a pro mě neznámého Iana Serra. Toť vše na úvod, teď si připrav tak 5 litrů pití a jdeme na to!

1. kolo:

Max Moffatt vs. Nico Porteous:

Kai Mahler vs. Ian Serra:

Johan Berg vs. Simo Peltola:

Ferdinand Dahl vs. Aleksander Kongelf:

Vincent Gagnier vs. Mikkel Kaupang:

Siver Voll vs. Kuura Koivisto:

Noah Albaladejo vs. Hunter Hess:

Tormod Frostad vs. Edouard Therriault:

Čtvrtfinále:

Max Moffatt vs. Mikkel Kaupang:

Ferdinand Dahl vs. Kuura Koivisto:

Tormod Frostad vs. Kai Mahler:

Hunter Hess vs. Simo Peltola:

Semifinále:

Max Moffatt vs. Tormod Frostad:

Ferdinand Dahl vs. Hunter Hess:

O 3. místo:

Tormod Frostad vs. Simo Peltola:

Finále:

Ferdinad Dahl vs. Max Moffatt:

SVLSH web najdeš zde.

leda prd si pustil

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Na čtvrtém ročníku Scandinavian Team Battlu nechyběla česká stopa

Už je to sice nějakej pátek, co Kodaň hostila letošní ročník Scandinavian Team Battlu 2024, ale určitě by byla velká chyba se o něm nezmínit...

Jarní návrat do Laaxu s Joeym van der Meerem

Máme tady další edit od brandu JIberish. Joey van der Meer nás vezme do Laaxu...

Luca Harrington se s tím na finále SuperUnknown 21 nemazal

Zase jedny pohyblivý obrázky z posledního finále SuperUnknown od Level 1...