Výsledky: Freeride Wolrd Tour ve Fieberbrunnu

Třetí zastávka Freeride World Tour je po víkendu ta tam a my tu máme výsledky...

Freeride World Tour 2019 se o víkendu přehoupla do svý druhý poloviny. Prestižní série freeridových závodů hostila třetí podnik, kterej si to namašíroval do rakouskýho Fieberbrunnu, což je jedna z tradičních lokalit posledních let. Závodní den nakonec vyfasovala sobota, kdy pánové a dámy zase rozjeli prašanovou ruletu o body do celkovýho hodnocení. Velký finále ve švýcarským Verbieru se blíží mílovými kroky a toto byla předposlední možnost, jak se k účasti aspoň přiblížit.

S tou by neměl žádnej potíž mít italskej čahoun Markus Eder. Ani potřetí nechyběl na stupních vítězů a rovnou z toho bylo letošní druhý vítězství, díky kterýmu si upevnil vedoucí postavení v celkovým hodnocení. Velkou radost určitě měl i Američan Andrew Pollard. Jako nováček poprví okusil díky stříbrný pozici, jak chutná podiové umístění na FWT. To Francouz Léo Slemmet je už ostřílenej gurmán, a tak ho třetí místo určitě nijak nevyvedlo z míry.

nejlepší pánové (foto FWT)

Mezi dámami si letos poprví slabší chvilku vybrala vedoucí žena Arianna Tricomi. Šestá pozice není nic, z čeho by skákala do stropu. Naopak důvod k tomu měla Švédka Hedvig Wessel. Její první triumf určitě oslavila s noblesou. Úsměv neopouštěl ani druhou Jacqueline Pollard, která tak slibně navázala na vítězství z minulý zastávky v kanadském Kicking Horse. Pro bronz si pak tentokrát dojela Elisabeth Gerritzen ze Švýcarska. Velkej článek čekejte následující dny. 
nejlepší dámy v Rakousku (foto FWT)

Web Freeride World Tour najdeš zde.

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Etienne Geoffroy a jeho letní edit z Whistleru

Etienne Geoffroy Gagnon nám připomene svoje letní ježdění na Momentum Ski Campu...

Výsledky: Známe vítěze O’Neill Czech Freeski Tour 2020 ve Štítech a také krále celého letošního poháru

Máme tady výsledky sobotní O’Neill Czehc Freeski Tour ve Štítech a také konečné výsledky celé Tour za rok 2020...

Ofiko video z Kimbo Sessions 2019

Lepší později než vůbec. Právě v těchto dnech vyšlo oficiální video z parádní Kimbo Sessions 2019...