Výsledky: O’Neill Czech Freeski Tour MČR 2020 ve Vítkovicích

Máme tu výsledky nedělního Mistrovství ČR v rámci O’Neill Czehc Freeski Tour ve Vítkovicích....

Předposlední únorový víkend patřil druhé letošní zastávce O’Neill Czech Freeski Tour. Ta zakotvila v oblíbených krkonošských Vítkovicích a navíc se honosila titulem Mistrovství ČR ve slopestylu. O motivaci tak určitě nouze nebyla. Už od minulého pondělí jsme se ale modlili a praktikovali šamanské indiánské rituály. Předpověď počasí totiž predikovala absolutní humus v podobě celodenního deště. Bohužel naše prosby nebyly vyslyšeny a my si tak v neděli užívali snad víc vod než Malá mořská víla. Velkou pochvalu si tak zaslouží kompletní necelá třicítka riders, která se nenechala odradit a do místního snowparku dorazila.

Závod se nakonec díky opravdu nehostinným podmínkám odjel na dvě kola, z nichž se hned vyklubaly konečné výsledky. Nikdo asi netoužil odjet domů s náběhem na zápal plic nebo podobnou nekalostí. Mezi pěticí dam si republikový titul nakonec vybojovala Růžena Čermáková, nejmladší kategorii dětí tedy kluků do 15 let ovládl Jakub Koula, juniorským chlapákům kraloval Kuba Woth a hlavní pánskou kategorii pro sebe urval Dan Hanka. My se samozřejmě k celý akci vrátím v reportu a videu.

Výsledky O´Nell Czech Freeski Tour 2020 MČR ve Vítkovicích:

Ženy:

1. Růžena Čermáková
2. Terka Korábová
3. Agáta Christopthová

Děti:

1. Jakub Koula
2. Eliasz Kiszka
3. Petr Müller

Junioři:

1. Kuba Woth
2. Jirka Lafek
3. Jáchym Kubů

Muži:

1. Daniel Hanka
2. Tom Kroczek
3. Robin Holub

Web O’Neill Czech Freeski Tour najdeš zde.

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Foto

Daniel "Cablo" Vrzal
Další články autora

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Jarní várka stylu od Buldozlife crew z Alaïa Parks

Banda Buldozlife nás vezme do nový jarní destinace Alaïa Parks v Crans Montaně...

Street fandy potěší Max Siudak s editem "Mill Of Release"

Maximus Siudak přichází s menším urban videem "Mill Of Release"...